Akce

KÁMEN & AKCE

Vítejte ve výprodejové sekci stránek Kámen Projekt, kde jsou pro Vás připraveny kamenné obklady v akci nebo se slevou na poslední kusy skladem. Kamenné dlažby za akční cenu! Kontaktujte nás emailem pro informace o aktuální skladové zásobě, telefonicky na tel. +420602687111 nebo rovnou navštivte provozovnu Kámen Projekt po předchozí telefonické domluvě.

Luxusní fasádní kamenný obklad - Foto Kámen Projekt 01

Nemáte čas nebo je naše provozovna pro Vás daleko? Nevadí, přivezeme Vám vzorky kamenných obkladů a dlažeb ukázat. Na naše náklady, pro Vás vše nezávazně a tato služba zdarma. Chtěli byste být informováni o všech akčních nabídkách na přírodní kámen a ušetřit tak nemalé peníze? Napište nám nebo vyplňte formulář na této stránce níže a přidáme Vás k odběratelům našeho pravidelného newsletteru odesílaného 1x měsíčně.


SOUČASNÁ AKČNÍ NABÍDKA:


Luxusní kámen kolekce „Fifty Shades of Grey“

V současné době nabízíme bezkonkurenční ceny na vápencové obklady a dlažby z naší kolekce Fifty Shades of Grey Stone. Formáty od 20/30/40 cm volné délky až po 60 x 60 cm . Interiérová tloušťka kamenných obkladů a dlažeb 1 cm, 1,5 cm nebo 2 cm. Pro exteriéry 3 cm nebo 4 cm. Jedná se o krásné moderní obklady a dlažby z pravého přírodního kamene velmi moderního šedého odstínu v různých možnostech povrchových úprav. Vhodné pro jakékoliv rezidenční či komerční projekty! Orientační cena cca. 1290 Kč – 1690,- Kč bez DPH / m2 podle formátu, povrchové úpravy a celkového objemu zakázky. Shlédněte video níže pro lepší představu.


Luxusní kámen „Natural Cream & Brown Strips“

Právě nyní máme omezenou akci na kamenné obkladové pásky do interiéru a exteriéru. Hledáte krásně vypadající obklad z pravého přírodního kamene, který by zdobil stěny Vašeho domova, kanceláře či jiného prostoru? Dovolujeme si Vám nabídnout kamenné obkladové pásky Natural Cream & Brown Strips ve volných délkách s velmi zajímavou povrchovou úpravou. Povrch přírodně štípaný, opracovaný, tloušťka nepravidelná cca. 2,1 cm, barva příjemně krémová. Hlavní předností tohoto typu kamenného obkladu je rychlost pokládky. Jednotlivé výšky řad lze dodat podle Vašeho výběru, a sice 5 cm, 7,5 cm, 10 cm, 15 cm, 20,3 cm, 30,5 cm, 20 cm nebo 30 cm. Řady lze mezi sebou kombinovat podle uvážení při zachování výšky řad po celé délce obkládaného prostoru a nebo zvolit formu pokládky SET, kde jednotlivé řady nenavazují na sebe. Čím menší výška řady, tím jemnější a modernější dojem. Čím větší výška řady nebo kombinace SET, tím masivnější dojem z finálního výsledku.

Na fotografiích výše a můžete vidět realizaci interiérového obkladu Natural Cream & Brown Strips při použití pouze jednoho rozměru kamenných pásek ve volných délkách, a sice výšky řady 10 cm. Tímto postupem je docíleno výjimečného vzhledu kamenného obkladu, který koresponduje s kamennými dlažbami. Realizace byla provedena naší společností KÁMEN PROJEKT, včetně osvětlení schodů a květináčů.


Zanechte nám zde na sebe kontakt a PŘIJEDEME za Vámi.


 Přijedeme kamkoliv po celé České a Slovenské republice a přivezeme Vám ukázat vzorky obkladů, dlažeb, fasád nebo cokoliv dalšího, co budete potřebovat. Tato služba je pro Vás absolutně NEZÁVAZNĚ a ZDARMA. Budeme se těšit na viděnou s Vámi na místě Vaší realizace nebo stavby. Jsme připraveni udělat pro Vás maximum a pomoci Vám s Vaším projektem. Neváhejte nás kontaktovat ještě dnes. Zavolejte nám či napiště kdykoli, v pracovní dny i včetně víkendů a svátků.

Poptávkový formulář

Za nezávaznou poptávku nic nedáte.

Ikonka Facebook     Ikonka Twitter     Ikonka Google Plus     Ikonka You Tube     Ikonka Pinterest