Kámen Projekt

Obklady a dlažby za akční ceny & slevy pro Váš projekt.

KÁMEN & AKCE

Vítejte ve výprodejové sekci stránek Kámen Projekt, kde jsou pro Vás připraveny kamenné obklady v akci nebo se slevou na poslední kusy skladem. Kamenné dlažby za akční cenu! Kontaktujte nás emailem pro informace o aktuální skladové zásobě, telefonicky na tel. +420602687111 nebo rovnou navštivte provozovnu Kámen Projekt po předchozí telefonické domluvě.

Kamenný fasádní obklad - foto 202

Nemáte čas nebo je naše provozovna pro Vás daleko? Nevadí, přivezeme Vám vzorky kamenných obkladů a dlažeb ukázat. Na naše náklady, pro Vás vše nezávazně a tato služba zdarma. Chtěli byste být informováni o všech akčních nabídkách na přírodní kámen a ušetřit tak nemalé peníze? Napište nám nebo vyplňte formulář na této stránce níže a přidáme Vás k odběratelům našeho pravidelného newsletteru odesílaného 1x měsíčně.


SOUČASNÁ AKČNÍ NABÍDKA:


1/   FIFTY SHADES OF GREY

    

    

    

V současné době nabízíme bezkonkurenční ceny na vápencové obklady a dlažby z naší kolekce Fifty Shades of Grey Stone. Formáty od 20/30/40 cm volné délky až po 60 x 60 cm . Interiérová tloušťka kamenných obkladů a dlažeb 1 cm, 1,5 cm nebo 2 cm. Pro exteriéry 3 cm nebo 4 cm. Jedná se o krásné moderní obklady a dlažby z pravého přírodního kamene velmi moderního šedého odstínu v různých možnostech povrchových úprav. Vhodné pro jakékoliv rezidenční či komerční projekty! Orientační cena cca. 1290 Kč – 1690,- Kč bez DPH / m2 podle formátu, povrchové úpravy a celkového objemu zakázky. Shlédněte video níže pro lepší představu.


2/   ANTIQUE CREAM STRIPS

Právě nyní máme omezenou akci na kamenné obkladové pásky do interiéru a exteriéru. Hledáte krásně vypadající obklad z pravého přírodního kamene, který by zdobil stěny Vašeho domova, kanceláře či jiného prostoru? Dovolujeme si Vám nabídnout kamenné obkladové pásky Antique Cream Strips ve volných délkách s velmi zajímavou povrchovou úpravou. Povrch přírodně štípaný, opracovaný, tloušťka nepravidelná cca. 2,1 cm, barva příjemně krémová. Hlavní předností tohoto typu kamenného obkladu je rychlost pokládky. Jednotlivé výšky řad lze dodat podle Vašeho výběru, a sice 5 cm, 7,5 cm, 10 cm, 15 cm, 20,3 cm, 30,5 cm, 20 cm nebo 30 cm. Řady lze mezi sebou kombinovat podle uvážení při zachování výšky řad po celé délce obkládaného prostoru a nebo zvolit formu pokládky SET, kde jednotlivé řady nenavazují na sebe. Čím menší výška řady, tím jemnější a modernější dojem. Čím větší výška řady nebo kombinace SET, tím masivnější dojem z finálního výsledku.

Realizace kamenného interiérového obkladu Antique Cream Strips 01    Realizace kamenného interiérového obkladu Antique Cream Strips 05

Na fotografiích výše a můžete vidět realizaci interiérového obkladu Antique Cream Strips při použití pouze jednoho rozměru kamenných pásek ve volných délkách, a sice výšky řady 5 cm. Tímto postupem je docíleno opravdu moderního vzhledu kamenného obkladu, který koresponduje se zbytkem zařizovacích předmětů a dekorací velmi krásného interiéru. Realizace byla provedena naší společností KÁMEN PROJEKT. Zákazník velmi krásně nasvítil kamenný obklad skrytým LED osvětlením, které zvýrazňuje hloubku a strukturu obkladu a je opravdovým přínosem pro celkový dojem a výjimečnou atmosféru tohoto prostoru.

Realizace kamenného obkladu Antique Cream Strips - foto 03    

Realizace kamenného obkladu Antique Cream Strips - foto 07    Realizace kamenné dlažby Residence Cream Modern - foto 12


Zanechte nám zde na sebe kontakt a PŘIJEDEME za Vámi.

Přijedeme kamkoliv po celé České a Slovenské republice a přivezeme Vám ukázat vzorky obkladů, dlažeb, fasád nebo cokoliv dalšího, co budete potřebovat. Tato služba je pro Vás absolutně NEZÁVAZNĚ a ZDARMA. Budeme se těšit na viděnou s Vámi na místě Vaší realizace nebo stavby. Jsme připraveni udělat pro Vás maximum a pomoci Vám s Vaším projektem. Neváhejte nás kontaktovat ještě dnes. Zavolejte nám či napiště kdykoli, v pracovní dny i včetně víkendů a svátků.

Citroen Jumper


Poptávkový formulář

Za nezávaznou poptávku nic nedáte.

Ikonka Facebook     Ikonka Twitter     Ikonka Google Plus     Ikonka You Tube     Ikonka Pinterest