Dlažba do chodby

Dlažba do chodby pro luxusní apartmá v americkém stylu. Tyto dlažby do chodby jsou z pravého přírodního kamene, krystalického vápence, v jemném šedém odstínu leštěné povrchové úpravy. Lesk daných chodbových dlažeb vhodně doplňuje toto luxusní apartmá.

U této realizace byl použit přírodní kámen, vápenec, jemně šedého odstínu, v leštěné povrchové úpravě jako dlažba do chodby, která barvou a povrchovou strukturou vhodně doplňuje interiér domu navržený v americkém stylu. Tato dlažba na chodbu byla doplněna vložením bílé intarzie, taktéž z přírodního kamene, která koresponduje s bílým odstínem, který se opakuje nejen na stěnách, ale i na vybavení interiéru tohoto rezidenčního bydlení. 

Na fotografiích zobrazených výše si lze všimnout, že dlažba do chodby, a sice šedý vápenec v leštěné povrchové úpravě se velmi dobře kombinuje s bílým odstínem (obložení soklů a stěn), se zlatým odstínem (tapety na stěnách) a s černým ostínem dvěří. Tyto dlažby do chodby z přírodního kamene v leštěné povrchové úpravě ještě více umocňují moderní dojem z luxusu a exkluzivity tohoto interiéru.

Námi dodávaná kamenná deskovina (dlažba na chodbu) není určena jen pro moderní projekty. Dodáváme i úpravy povrchů dlažeb pro historické či rustikální interiéry, rustikální chodby a kuchyně atd. Dále nabízíme vnitřní dlažby a obklady pro chodby interiérů i ve francouzského stylu.

Námi klasicky dodávanými formáty vnitřních dlažeb do chodby jsou rozměry 40×40 cm; 60×40 cm; 30x30 cm, 60×30 cm v maloformátovém provedení. Velkoformátová dlažba do chodby začíná pak na rozměru 50x50 cm; 60x60 cm; 80×80 cm; 100×100 cm; 120×120 cm, 120×60 cm; 120×80 cm; 80x40 cm; 100x50 cm. Formáty 20+30+40 cm je možné objednat i ve volných délkách. Pokud potřebujete jiné formáty dlažeb než výše uvedené, lze dodat v podstatě jakýkoli formát přesně podle Vašeho přání.

Zajímá Vás vnitřní dlažba do chodby z přírodního kamene? Jestliže sháníte v podstatě jakékoli kamenné dlažby a obklady pro interiér či exteriéry Vašich projektů a líbí se Vám naše nabídka přírodního kamene, kontaktujte nás. Pokud jste Vámi požadované obklady a dlažby v naší nabídce nenalezli, nevadí, dejte nám vědět svou představu a rádi Vám daný obklad či dlažbu seženeme.

Rádi Vám s Vaším projektem pomůžeme...

Jsme zde kdykoli pro Vás. ▶▶▶ Kontaktujte nás ... ✉ ✍ ✆

Jak na projekt

Dozvědět se více

Zde naleznete postup od výběru kamene až po finální realizaci.

Navštivte náš showroom a vše Vám rádi představíme. Nebo nás jen kontaktujte a rádi za Vámi nezávazně kamkoli přijedeme i se vzorky. Vyslechneme si vaše přání a navrhneme řešení pro Váš projekt.

 

Postaráme se o realizaci k vaší plné spokojenosti. Na Vás bude už jen užívat si nový domov!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.