Dlažba do koupelny - Dřešín

Kompletní rekonstrukce koupelny s WC v malebné vísce na Šumavě, včetně renovace staré zabudované vany předělané na vanu samostatně stojící. Při rekonstrukci byla použita dlažba do koupelny moderního šedého odstínu v kombinaci s bílým keramickým obkladem.

Naše společnost byla vybrána k dodání a realizaci dlažby v koupelně bytu, který se nachází v malebné vísce na Šumavě. Majitelé se rozhodli pro velmi nevšední kombinaci, a sice protiskluzová dlažba do koupelny z pravého přírodního kamene šedého odstínu společně s keramickým bílým obkladem. Vše je doplněno velmi příjemným modrý odstínem.

Zajímavé jsou i zařizovací předměty. Stará obězděná vana byla komplet zrenovována do podoby vany samostatně stojící na zdobných nožičkách. Zrcadlo bylo taktéž renovováno a vzhledově postaršeno. Celý porstor byl doplněn o moderní WC a umyvadlo položené na skříňce.

Co se týká výběru kamene, byla zvolena dlažba do koupelny velmi moderního šedavého odstínu s částečným téměř nepatrným přechodem do béžového nádechu. Povrch tohoto kamene je speciálně prohloubený, což znamená, že když po něm přejedete dlaní, povrch není rovný, ale jakoby šupinkovatý a zvrásněný. Tato povrchová úprava se dá velmi dobře kombinovat jak s moderními, tak rustikálními interiéry, včetně interiéru v americko-britském stylu.

Majitelé byly s výsledkem rekonstrukce koupelny opravdu spokojení, což je pro Kámen Projekt to nejdůležitější. Chtěli byste také takovouto koupelnu nebo kamenné koupelny v podobném duchu? Řešíte koupelnové obklady a dlažby? Rádi Vám se vším pomůžeme.

Jsme zde kdykoli pro Vás. ▶▶▶ Kontaktujte nás ... ✉ ✍ ✆

Jak na projekt

Dozvědět se více

Zde naleznete postup od výběru kamene až po finální realizaci.

Navštivte náš showroom a vše Vám rádi představíme. Nebo nás jen kontaktujte a rádi za Vámi nezávazně kamkoli přijedeme i se vzorky. Vyslechneme si vaše přání a navrhneme řešení pro Váš projekt.

 

Postaráme se o realizaci k vaší plné spokojenosti. Na Vás bude už jen užívat si nový domov!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.