Dlažba k venkovnímu bazénu - RD Praha

Dodávka dlažby k venkovnímu bazénu v protiskluzu pro luxusní rezidenci v Praze. Jednalo se o deskovinu z krystalického vápence, s ostře řezanými hranami, velkoformátu 80x80 cm, v pochozí tloušťce 3 cm. Bazénové lemy byly vytvořen z dlaždic s profilovanou hranou.

Naše společnost dodala dlažby k venkovnímu bazénu do exteriérového prostoru novostavby vily soukromého rezidenčního bydlení v Praze.


Při vzorkování bazénové dlažby jsme navrhli pro tento luxusní projekt velmi zajímavý a moderní protiskluzný povrch kamenných dlažeb (protiskluzová dlažba k bazénu) ve světlém odstínu s přechodem do jemně béžové barvy. Hrubší povrchovou úpravou tohoto kamene tato barva a odstín částečně zaniká.

Dlažba kolem bazénu - jedná se o sedimentární vápenec, který obsahuje velké množství krystalů, velkoformátu 80x80 cm, v pochozí tloušťce 3 cm. Hrana těchto dlažeb k venkovnímu bazénu je dodatečně ostře řezaná, aby korespondovala s moderním charakterem tohoto projektu.

Protiskluzová dlažba k bazénu nebyla po provedení pokládky celoplošně přespárována, ale pouze v místech spár, jelikož vzhledem k hrubší povrchové úpravě by se spárovací hmota z dlažeb okolo venkovního bazénu špatně vymývala.

Po provedení pokládky byla tato protiskluzová dlažba k bazénu celoplošně naimpregnována ochranným hydrofóbním nátěrem od společnosti Akemi, který odpuzuje vodu a zabraňuje znečištění kamene.

Pro bazénové lemy a dlažby byly použity bazénové dlažby u nichž byla dodatečně jedna strana profilována do podoby půlkulaté hrany. I tato profilovaná hrana byla následně opatřena povrchovou úpravou totožnou s povrchovou úpravou zbytku těchto dlažeb k bazénu z pravého přírodního kamene.


Tato bazénová dlažba může být dodána za účelem pokládky na sucho nebo lepením do jakýchkoli Vašich exteriérových prostorů, a to v klasických maloformátech 30x30 cm, 40x40 cm, 50x50 cm, 60x30 cm, 60x40 cm, ale i velkoformátech např. 60x60 cm, 60x80 cm, 80x80 cm, 100x100 cm, 120x120 cm, 100x60 cm, 120x60 cm nebo 120x80 cm. Další cenově dostupnou možností jsou formáty bazénových dlažeb ve volných délkách 20cm, 30cm a 40 cm. Jakýkoli jiný formát bazénové dlažby je možné taktéž na přání dodat.

Tuto kamennou venkovní dlažbu lze objednat nejen v béžovém ale i šedém odstínu, v dalších povrchových úpravách vhodných nejen pro exteriéry, ale i pro interiéry. Struktura kamene je značně krystalická, velmi moderní a originální. Co dlaždice, to opravdový kus přírody, který se nedá napodobit žádnám umělým obkladem nebo obklady vyrobenými např. z obarveného betonu.


Chcete budovat bazén, terasu, chodníky kolem domů, pergoly nebo jiné exteriérové prostory? Přemýšlíte o obkladech a dlažbách pro Váš bazén? Kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme splnit Váš sen k krásném bazénu, domě či komerčním projektu.

Jsme zde kdykoli pro Vás. ▶▶▶ Kontaktujte nás ... ✉ ✍ ✆

Jak na projekt

Dozvědět se více

Zde naleznete postup od výběru kamene až po finální realizaci.

Navštivte náš showroom a vše Vám rádi představíme. Nebo nás jen kontaktujte a rádi za Vámi nezávazně kamkoli přijedeme i se vzorky. Vyslechneme si vaše přání a navrhneme řešení pro Váš projekt.

 

Postaráme se o realizaci k vaší plné spokojenosti. Na Vás bude už jen užívat si nový domov!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.