Dlažby do interiéru zimní zahrady - RD Hradec

Dlažby do interiéru z pórovitého vápence zdobící podlahové plochy luxusní zimní zahrady rodinného domu v Hradci Králové, dodané ve formátu 61x40,6 cm v tloušťce kamenné deskoviny 1,2 cm. Opravdový čistě přírodní vzhled kamene v krásném hřejivém béžovém odstínu.

V roce 2016 jsme dodali dlažby do interiéru luxusní zimní zahrady rodinného domu v Hradci Králové. Pro svou zimní zahradu si investor vybral dlažbu z přírodního kamene.


U této realizace si můžete všimnout, že i pórovitý vápenec, a to celoplošně nepřespárovaný, je možné použít v interiéru na podlahu. Pórovitý kámen instalovaný na podlaze je sice náročnější na údržbu, ale z této přírodní dlažby díky otevřené pórovitosti vyniká opravdová krása speciálně upraveného povrchu, přiznané struktury, hlubokých přírodních odstínů a krásných přírodních barev. Byl zvolen formát 61x40,6 cm, v tloušťce kamenné deskoviny 1,2 cm s ostře řezanou hranou, v příjemném hřejivém béžovém odstínu.


Pokud máte v úmyslu dekorovat Vaše podlahové plochy něčím speciálním opravdového přírodního vzhledu, co ani po letech nebude působit uměle a mimo módní trend, pak zvolte přesně tento typ vnitřní kamenné dlažby. Každý den, a to i po letech, bude přispívat k příjemné atmosféře Vašeho domova.

Dlažba z pravého přírodního kamene s velkým množstvím velmi zdobných krystalických výkvětů a přiznanými přírodními póry, které buďto můžete přespárovat a nebo je naopak nechat přiznané, jak je příroda po miliony let tvořila. Klasicky dodávanými formáty je formát 40,6×40,6 cm; 61×40,6 cm; 30,5x30,5 cm, 61×30,5 cm; 30,5x30,5 cm, 20,3×20,3 cm; 40,6×20,3 cm; 61×61 cm; 61×91,5 cm nebo speciální skladby a kombinace různých formátů a vzorů.

Líbí se Vám tento typ podlahy z přírodního kamene v této povrchové úpravě nebo hledáte jiné dlažby do interiéru? Zajímá Vás dlažba do zimní zahrady? Dejte nám vědět a zašleme Vám více informací přesně pro Váš projekt.

Rádi Vám se vším pomůžeme.

Jsme zde kdykoli pro Vás. ▶▶▶ Kontaktujte nás ... ✉ ✍ ✆

Jak na projekt

Dozvědět se více

Zde naleznete postup od výběru kamene až po finální realizaci.

Navštivte náš showroom a vše Vám rádi představíme. Nebo nás jen kontaktujte a rádi za Vámi nezávazně kamkoli přijedeme i se vzorky. Vyslechneme si vaše přání a navrhneme řešení pro Váš projekt.

 

Postaráme se o realizaci k vaší plné spokojenosti. Na Vás bude už jen užívat si nový domov!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.