Dlažby do interiéru

Dlažby do interiéru pro luxusní kuchyni a obývací pokoj moderního rodinného domu. Tyto dlažby jsou vytvořené z kamene, a sice vápence obsahujícího velké množství sedimentů a fosilií, který elegantně doplňuje charakter tohoto moderního rezidenčního projektu.

U této realizace byl použit přírodní kámen, vápenec, jemně šedého odstínu. Tyto dlažby do interiéru svou barvou a povrchovou strukturou vhodně doplňují moderní zařízení tohoto domu, zvláště pak kuchyně v bílém odstínu a použité nerezové doplňky a zařízení. Kamenné dlažby v šedém odstínu se všeobecně s bílou barvou a nerezem velmi dobře kombinují a vždy vytváří dojem elegatního a velmi moderního interiéru.

Námi dodávané dlažby do interiéru nejsou určeny pouze pro moderní projekty. V naší nabídce jsou i  úpravy povrchů kamene pro historické interiéry či rustikální interiéry, rustikální kuchyně atd. Dále nabízíme povrchy vhodné pro projekty americko-britského či francouzského stylu.

 

Tyto dlažby do interiéru a jejich klasicky dodávané formáty jsou 40×40 cm; 60×40 cm; 30x30 cm, 60×30 cm; 50x50 cm; 60x60 cm; 80×80 cm; 100×100 cm; 120×120 cm, 120×60 cm; 120×80 cm; 80x40 cm; 100x50 cm nebo formáty 20+30+40 cm ve volných délkách. Pokud potřebujete jiné formáty než výše uvedené, lze dodat v podstatě jakýkoli formát přesně podle Vašeho přání.

 

Hledáte ty pravé dlažby do interiéru pro Váš projekt? Zajímá Vás pokládka dlažby v interiéru? U nás jste správně! Rádi Vám se vším pomůžeme.

 

Jsme zde kdykoli pro Vás. ▶▶▶ Kontaktujte nás ... ✉ ✍ ✆

Jak na projekt

Dozvědět se více

Zde naleznete postup od výběru kamene až po finální realizaci.

Navštivte náš showroom a vše Vám rádi představíme. Nebo nás jen kontaktujte a rádi za Vámi nezávazně kamkoli přijedeme i se vzorky. Vyslechneme si vaše přání a navrhneme řešení pro Váš projekt.

 

Postaráme se o realizaci k vaší plné spokojenosti. Na Vás bude už jen užívat si nový domov!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.