Bazénová dlažba JLB-BH

Na fotografiích je zobrazena bazénová dlažba z pravého přírodního kamene béžového odstínu. Tato protiskluzová dlažba k bazénu je opatřena protiskluznou úpravou pro zvýšení bezpečnosti při pohybu v exteriérových prostorách a zvláště kolem bazénů. Tyto kamenné dlažby mohou sloužit i jako dlažby do pergoly, dlažby kolem domu, dlažby na terasu či na jiné venkovní pochozí nebo pojezdové plochy. Lze je také lepit jako venkovní či vnitřní obklad. 

 

Jedná se o přírodní vápenec, který obsahuje velké množství krystalů, dodávaný pro pochozí plochy v tloušťce 3 cm nebo 4 cm. Tloušťka kamenné deskoviny pro pojízdné plochy závisí na plánovaném zatížení a způsobu pokládky (lepením nebo na štěrko-pískový podklad). Všeobecně se dá říci, že tloušťka kamene pro pojízdné plochy je od 4 cm do 6 cm podle projektu.

 

Po provedení pokládky je vhodné bazénové dlažby celoplošně naimpregnovat pomocí hydrofóbního nátěru, který odpuzuje vodu a bazénovou dlažbu chrání před nežádoucími vlivy v exteriérových podmínkách.

 

Tyto dlažby k bazénu a do jiných venkovních prostorů můžeme dodat i s opracovanou profilovanou hranou, např. jako bazénové lemy a dlažby pro realizace, kde je požádováno pohledové ukončení bazénových dlažeb, např. s půlkulatou hranou, sraženou hranou atd. Pokud Vám nevyhovuje odstín béžový, lze vybírat i z šedých odstínů, a to v povrchových úpravách jak hrubých tak jemných. Každá dlaždice je opravdovým originálním kusem přírody, který se nedá napodobit žádnou umělou dlažbou, keramickou dlažbou, nebo dlažbami vyrobenými např. z betonu.


Bazénová dlažba a možnosti formátů:

  • 20/30/40 ve volných délkách
  • 30x30 cm, 40x40 cm, 50x50 cm, 60x60 cm, 80x80 cm, 100x100 cm, 120x120 cm
  • 10x30 cm, 20x40 cm, 60x30 cm, 60x40 cm, 80x40 cm, 100x50 cm, 120x60 cm, 120x80 cm
  • jiné formáty na dotaz

Pokládáte dlažby okolo venkovního bazénudlažby na terasu, dlažby do pergoly nebo máte v úmyslu aplikovat protiskluzné dlažby do jiných venkovních prostorů? Přemýšlíte o bazénových dlažbách či i jiném projektu?

 

Rádi Vám se vším pomůžeme...

 

Jsme zde kdykoli pro Vás. ▶▶▶ Kontaktujte nás ... ✉ ✍ ✆

Neváhejte se nás zeptat na cokoliv. Za nezávaznou poptávku nic nedáte.

Prohlédněte si naše reference
a nechte se inspirovat!

Hledáte inspiraci pro svůj projekt a chtěli byste vidět fotografie realizovaných interiérů a exteriérů s použitím námi dodávaného přírodního kamene? Posunutím obrázků vpravo vyberte Vámi požadovanou referenci a pak klikněte na její detail...

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.