Dlažba do pergoly JLG-BH-BR

Na fotografiích je zobrazena přírodní dlažba z pravého kamene, kterou je možno použít jako např. dlažba pod pergolu, dlažby kolem domu, chodníková dlažba, dlažba na terasu, dlažba před garáž, dlažba okolo venkovního bazénu nebo aplikovat na jiná venkovní místa Vašeho projektu...

Jedná se o zajímavý, velmi moderní povrch, a sice dvojkombinaci povrchových úprav v šedém odstínu. Tento moderní povrch kamene vzniká tak, že na kamennou deskovinu je aplikována nejdříve velmi hrubá povrchová úprava, která prohloubí povrch a vytvoří na něm nerovnosti. Tímto způsobem dojde k tomu, že kámen ztratí svou přirozenou barvu, proto je následně aplikována jemnější povrchová úprava, která barvy z kamene zpět "vytáhne" a povrch ucelý. Tato dvojkombinace povrchových úprav vytváří originalitu, modernost a nadčasovost tohoto typu kamenných dlažeb, které je možno použít i v interiéréru jako kamenné interiérové dlažby či interiérový kamenný obklad.

 

Jedná se o vápenec, který obsahuje velké množství krystalů, dodávaný pro pochozí plochy v tloušťce 3 cm nebo 4 cm. Tloušťka kamenné deskoviny pro pojízdné plochy závisí na plánovaném zatížení a způsobu pokládky (lepením nebo na štěrko-pískový podklad). Všeobecně se dá říci, že tloušťka kamene pro pojezdové plochy je od 4 cm do 6 cm podle projektu.

 

Po provedení pokládky je vhodné dlažby do pergoly celoplošně naimpregnovat pomocí hydrofóbního nátěru (např. od společnosti Akemi), který odpuzuje vodu a kámen chrání před nežádoucími vlivy povětrnostních podmínek v exteriérových prostorech.

 

Kamenné dlažby do exteriéru můžeme dodat i s opracovanou profilovanou hranou např. pro bazénové lemy a další realizace, kde je požádováno pohledové ukončení dlažeb. Nevyhovuje-li Vám odstín do šediva, lze vybírat i z béžových odstínů, a to v povrchových úpravách jak jemných tak hrubších. Co dlaždice, to opravdový originální kus přírody, který se nedá napodobit žádnou umělou dlažbou, keramickou dlažbou, nebo dlažbami vyrobenými např. z betonu.


Tato venkovní dlažba může být dodána ve formátech:

  • 20/30/40 ve volných délkách
  • 30x30 cm, 40x40 cm, 50x50 cm, 60x60 cm, 80x80 cm, 100x100 cm, 120x120 cm
  • 10x30 cm, 20x40 cm, 60x30 cm, 60x40 cm, 80x40 cm, 100x50 cm, 120x60 cm, 120x80 cm
  • jiné formáty na dotaz

 
Přemýšlíte o dlažbách do pergoly či jiných kamenných dlažbách pro Váš projekt? U nás jste právně!

 

Rádi Vám pomůýeme  ▶▶▶  Kontaktujte nás ... ✉ ✍ ✆

Neváhejte se nás zeptat na cokoliv. Za nezávaznou poptávku nic nedáte.

Prohlédněte si naše reference
a nechte se inspirovat!

Hledáte inspiraci pro svůj projekt a chtěli byste vidět fotografie realizovaných interiérů a exteriérů s použitím námi dodávaného přírodního kamene? Posunutím obrázků vpravo vyberte Vámi požadovanou referenci a pak klikněte na její detail...

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.