Dlažba k bazénu JLB-HS

Na fotografiích je zobrazena dlažba k bazénu z pravého přírodního kamene béžového odstínu. Tato protiskluzová dlažba k bazénu je opatřena protiskluznou úpravou pro zvýšení bezpečnosti v exteriérových prostorách a zvláště kolem bazénů. Může sloužit i jako dlažba do pergoly, dlažba kolem domu, dlažba na terasu či na jiné venkovní pochozí nebo pojezdové plochy. Lze ji také lepit jako venkovní či vnitřní obklad. 

 

Jedná se o přírodní vápenec, který obsahuje velké množství krystalů, dodávaný pro pochozí plochy v tloušťce 3 cm nebo 4 cm. Tloušťka kamenné deskoviny pro pojízdné plochy závisí na plánovaném zatížení a způsobu pokládky (lepením nebo na štěrko-pískový podklad). Všeobecně se dá říci, že tloušťka kamene pro pojízdné plochy je od 4 cm do 6 cm podle projektu.

 

Po provedení pokládky je vhodné bazénové dlažby celoplošně naimpregnovat pomocí hydrofóbního nátěru, který odpuzuje vodu a kamennou dlažbu chrání před nežádoucími vlivy exteriérových podmínek.

 

Tyto dlažby k bazénudo jiných venkovních prostorů můžeme dodat i s opracovanou profilovanou hranou, např. jako bazénové lemy a dlažby pro realizace, kde je požádováno pohledové ukončení kamenných dlažeb, např. s půlkulatou profilovanou hranou. Pokud Vám nevyhovuje odstín do béžova, lze vybírat i z šedých odstínů, a to v povrchových úpravách jak jemných tak hrubších. Každá dlaždice je opravdovým originálním kusem přírody, který se nedá napodobit žádnou umělou dlažbou, keramickou dlažbou, nebo dlažbami vyrobenými např. z betonu.


Dlažba k venkovnímu bazénumožnosti formátů:

  • 20/30/40 ve volných délkách
  • 30x30 cm, 40x40 cm, 50x50 cm, 60x60 cm, 80x80 cm, 100x100 cm, 120x120 cm
  • 10x30 cm, 20x40 cm, 60x30 cm, 60x40 cm, 80x40 cm, 100x50 cm, 120x60 cm, 120x80 cm
  • jiné formáty na dotaz

 
Pokládáte dlažby kolem bazénu, dlažby na terasu, dlažby do pergoly nebo máte v úmyslu aplikovat kamenné protiskluzné dlažby do jiných venkovních prostorů? Přemýšlíte o kamenných dlažbách pro Váš bazén či jiný projekt? U nás jste správně.

 

Rádi Vám se vším pomůžeme...

 

U nás jste správně. ▶▶▶ Kontaktujte nás ... ✉ ✍ ✆

Neváhejte se nás zeptat na cokoliv. Za nezávaznou poptávku nic nedáte.

Prohlédněte si naše reference
a nechte se inspirovat!

Hledáte inspiraci pro svůj projekt a chtěli byste vidět fotografie realizovaných interiérů a exteriérů s použitím námi dodávaného přírodního kamene? Posunutím obrázků vpravo vyberte Vámi požadovanou referenci a pak klikněte na její detail...

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.