Dlažba na zahradu JLG-HS

Na fotografiích je zobrazena dlažba na zahradu z přírodního kamene šedého odstínu. Tyto zahradní dlažby jsou absolutně protiskluzné, jelikož jsou opatřeny hrubší povrchovou úpravou kamene pro zvýšení bezpečnosti v exteriérových prostorách.

 

Jedná se o vápenec, který obsahuje velké množství krystalů, dodávaný pro pochozí dlažby v tloušťce 3 cm nebo 4 cm. Tloušťka kamenné deskoviny pro pojezdové plochy (pojezdová dlažba) závisí na plánovaném zatížení a způsobu pokládky (lepením nebo na štěrko-pískový podklad). Všeobecně se dá říci, že tloušťka venkovních kamenných dlažeb na zahradu pro pojízdné plochy je od 3 cm do 6 cm podle projektu.

 

Po provedení pokládky je vhodné kamenné dlažby do zahrady celoplošně impregnovat pomocí hydrofóbního nátěru, který odpuzuje vodu a kámen chrání před nežádoucími vlivy povětrnostních podmínek ve venkovních prostorách.

 

Tato dlažba do zahrady můžeme být objednána i s opracovanou profilovanou hranou např. pro lem bazénu a další realizace, kde je požádováno pohledové ukončení kamenných dlažeb např. s půlkulatou profilovanou hranou atd. Pokud Vám nevyhovuje odstín do šediva, lze vybírat i z béžových odstínů, a to v jemných i hrubších povrchových úpravách. Každá dlaždice je opravdovým originálním kusem přírody, který se nedá napodobit žádnou umělou dlažbou, keramikou nebo betonovou dlažbou.


Dlažba v zahradě a možnosti formátů:

  • 20/30/40 ve volných délkách
  • 30x30 cm, 40x40 cm, 50x50 cm, 60x60 cm, 80x80 cm, 100x100 cm, 120x120 cm
  • 10x30 cm, 20x40 cm, 60x30 cm, 60x40 cm, 80x40 cm, 100x50 cm, 120x60 cm, 120x80 cm
  • jiné formáty na dotaz

 
Pokládáte dlažby kolem domu, dlažby na terasu, dlažby před garáž, dlažby do vjezdu, dlažby k bazénu, dlažby do pergoly nebo máte v úmyslu aplikovat kamenné dlažby do jiných venkovních prostorů? Přemýšlíte o zahradní dlažbě na chodník pro Váš projekt? Jsme zde pro Vás.

 

Rádi Vám se vším pomůžeme...

 

Jsme zde kdykoli pro Vás. ▶▶▶ Kontaktujte nás ... ✉ ✍ ✆

Neváhejte se nás zeptat na cokoliv. Za nezávaznou poptávku nic nedáte.

Prohlédněte si naše reference
a nechte se inspirovat!

Hledáte inspiraci pro svůj projekt a chtěli byste vidět fotografie realizovaných interiérů a exteriérů s použitím námi dodávaného přírodního kamene? Posunutím obrázků vpravo vyberte Vámi požadovanou referenci a pak klikněte na její detail...

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.