Dlažby kolem domu JLG-BH

Na fotografiích jsou zobrazeny dlažby kolem domu z pravého přírodního kamene šedého odstínu. Jedná se o hrubší povrchovou úpravu zaručující absolutní protiskluznost těchto venkovních dlažeb.

 

Jedná se o vápenec, který obsahuje velké množství krystalů, dodávaný pro pochozí plochy v tloušťce 3 cm nebo 4 cm jako chodníková dlažba. Pojezdová dlažba a tloušťka kamenné deskoviny pro tento účel závisí na plánovaném zatížení a způsobu pokládky (lepením nebo na štěrko-pískový podklad). Všeobecně se dá říci, že tloušťka kamene pro pojezdové plochy je od 3 cm do 6 cm podle konkrétního projektu.

 

Po provedení pokládky je vhodné venkovní dlažby kolem domu celoplošně naimpregnovat pomocí hydrofóbního nátěru, který odpuzuje vodu a chodníkovou dlažbu chrání před nežádoucími vlivy povětrnostních podmínek v exteriérových prostorech.

 

Tyto kamenné dlažby kolem domu do exteriéru můžeme dodat i s opracovanou profilovanou hranou např. pro bazénový lem a další realizace, kde je požádováno pohledové ukončení chodníkových dlažeb. Pokud Vám nevyhovuje odstín do šediva, lze vybírat i z béžových odstínů, a to v povrchových úpravách jak jemných tak hrubších. Co dlaždice, to opravdový originální kus přírody, který se nedá napodobit žádnou umělou dlažbou, keramickou dlažbou, nebo dlažbami vyrobenými např. z betonu.


Venkovní dlažba kolem domu a možnosti formátů:

  • 20/30/40 ve volných délkách
  • 30x30 cm, 40x40 cm, 50x50 cm, 60x60 cm, 80x80 cm, 100x100 cm, 120x120 cm
  • 10x30 cm, 20x40 cm, 60x30 cm, 60x40 cm, 80x40 cm, 100x50 cm, 120x60 cm, 120x80 cm
  • jiné formáty na dotaz

 
Dlažba kolem domu, dlažba na příjezdovou cestu, dlažba na terasu, dlažba před garáž, dlažba kolem venkovního bazénu, dlažba pod pergolu, dlažba na chodníky a cesty u domu nebo máte v úmyslu aplikovat kamenné dlažby do jiných venkovních prostorů? Přemýšlíte o tom jakou dlažbu kolem domu pro Váš projekt?

Rádi Vám se vším pomůžeme...

 

Jsme zde kdykoli pro Vás. ▶▶▶ Kontaktujte nás ... ✉ ✍ ✆

Neváhejte se nás zeptat na cokoliv. Za nezávaznou poptávku nic nedáte.

Prohlédněte si naše reference
a nechte se inspirovat!

Hledáte inspiraci pro svůj projekt a chtěli byste vidět fotografie realizovaných interiérů a exteriérů s použitím námi dodávaného přírodního kamene? Posunutím obrázků vpravo vyberte Vámi požadovanou referenci a pak klikněte na její detail...

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.