Mrazuvzdorná dlažba JLG-FS

Na fotografiích je zobrazena mrazuvzdorná dlažba z pravého přírodního kamene. Jedná se o zajímavý, velmi moderní protiskluzný povrch jemné povrchové úpravy ve světlém odstínu s přechodem do moderní jemně šedé barvy. Zmíněnou povrchovou úpravou přírodní barva tohoto kamene částečně zaniká a zároveň ho slazuje do jednolitého odstínu s viditelnými zbytky fosílií a naplavenin nesourodých vrstev kamene vytvářející originalitu, modernost a nadčasovost této mrazuvzdorné dlažby.

 

Jedná se o sedimentární vápenec, který obsahuje množství krystalů, dodávaný v exteriérové pochozí tloušťce 3 cm nebo 4 cm. Tloušťka venkovní mrazuvzdorná dlažby pro pojízdné plochy závisí na plánovaném zatížení a způsobu pokládky (lepení nebo na štěrko-pískový podklad). Všeobecně se dá říci, že tloušťka kamene pro pojízdné plochy je od 3 cm do 6 cm podle typu projektu.

 

Po provedení pokládky by měla být tato mrazuvzdorná protiskluzová dlažba celoplošně impregnována ochranným hydrofóbním nátěrem, který odpuzuje vodu a venkovní mrazuvzdorné dlažby dále chrání před nežádoucími vlivy povětrnostních podmínek v exteriérových prostorech.

Tyto kamenné dlažby mrazuvzdorné protiskluzové můžeme dodat i s opracovanými profilovanýmí hranami např. do podoby půlkulaté hrany /nebo oštípané hrany atd.) pro bazénové lemy a další realizace, kde je požádováno ukončení dlažeb ve stejné povrchové úpravě speciálně upravených hran a stran. Pokud Vám nevyhovuje odstín jemně šedý, lze vybírat i z béžových či tmavších odstínů, a to v povrchových úpravách jak jemných tak hrubších. Co dlaždice, to opravdový originální kus přírody, který se nedá napodobit ničím jako je umělá dlažba, keramická dlažba, nebo betonová kamenná dlažba a jiné napodobeniny, které si na přírodní kámen jen hrají.


Tato protiskluzná mrazuvzdorná dlažba může být dodána ve formátech:

  • 20/30/40 ve volných délkách
  • 30x30 cm, 40x40 cm, 50x50 cm, 60x60 cm, 80x80 cm, 100x100 cm, 120x120 cm
  • 10x30 cm, 20x40 cm, 60x30 cm, 60x40 cm, 80x40 cm, 100x50 cm, 120x60 cm, 120x80 cm
  • jiné formáty na dotaz
     

Hledáte mrazuvzdorné dlažby na terasu, mrazuvzdorné dlažby okolo bazénu, mrazuvzdorné dlažbu na chodníky kolem domu, mrazuvzdorné dlažby pod pergolu nebo máte v úmyslu dláždit jiné venkovní prostory mrazuvzdornými protiskluznými dlažbami? Např. mrazuvzdorná protiskluzová dlažba venkovní na schody pro Váš projekt?

 

Rádi Vám pomůžeme splnit Váš sen o krásném domě či komerčním projektu.

 

Jsme zde kdykoli pro Vás. ▶▶▶ Kontakuktujte nás ... ✉ ✍ ✆

Varianta
Varianta

Neváhejte se nás zeptat na cokoliv. Za nezávaznou poptávku nic nedáte.

Prohlédněte si naše reference
a nechte se inspirovat!

Hledáte inspiraci pro svůj projekt a chtěli byste vidět fotografie realizovaných interiérů a exteriérů s použitím námi dodávaného přírodního kamene? Posunutím obrázků vpravo vyberte Vámi požadovanou referenci a pak klikněte na její detail...

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.