Protiskluzová dlažba JLB-FS

Na fotografiích je zobrazena protiskluzová dlažba z pravého přírodního kamene. Jedná se o zajímavý, velmi moderní protiskluzný povrch jemné povrchové úpravy v jemně světlém bílo-béžovém odstínu. Zmíněnou povrchovou úpravou přírodní barva tohoto kamene částečně zaniká, ale zároveň ho slazuje do jednolitého odstínu s viditelnými zbytky fosílií a nesourodých vrstev přírodního kamene. Toto vytváří originalitu, modernost a nadčasovost této protiskluzové dlažby.

 

Jedná se o sedimentární vápenec, který obsahuje velké množství krystalů, dodávaný v exteriérové pochozí tloušťce 3 cm nebo 4 cm. Tloušťka této protiskluzné dlažby pro pojízdné plochy závisí na plánovaném zatížení a způsobu pokládky (lepením nebo na štěrko-pískový podklad). Všeobecně se dá říci, že protiskluzná dlažba a její tloušťka pro pojízdné plochy je od 3 cm do 6 cm podle projektu.

Po provedení pokládky by měla být kamenná protiskluzová dlažba celoplošně naimpregnována ochranným hydrofóbním nátěrem (např. immpregnace od společnosti Akemi), který odpuzuje vodu a protiskluzové dlažby dále chrání před nežádoucími vlivy exteriérových prostorů, povětrnostních podmínek a nečistot.

 

Tyto venkovní protiskluzné dlažby do exteriéru můžeme dodat i s opracovanou profilovanou hranou např. do podoby půlkulaté hrany pro bazénový lem a další realizace, kde je požádováno ukončení dlažeb ve stejné povrchové úpravě speciálně upravených hran a stran. Pokud Vám nevyhovuje odstín jemný světle bílo-béžový, lze vybírat i ze šedivých či tmavších odstínů, a to v povrchových úpravách jak jemných tak hrubších. Každá dlaždice této protiskluzové dlažby je opravdovým originálním kusem přírody, který se nedá napodobit žádnou umělou dlažbou nebo dlažbou z keramiky, betonu a jiných nepřírodních umělých materiálů.


Venkovní protiskluzová dlažba - formáty:

  • 20/30/40 ve volných délkách
  • 30x30 cm, 40x40 cm, 50x50 cm, 60x60 cm, 80x80 cm, 100x100 cm, 120x120 cm
  • 10x30 cm, 20x40 cm, 60x30 cm, 60x40 cm, 80x40 cm, 100x50 cm, 120x60 cm, 120x80 cm
  • jiné foráty na dotaz

 

Hledáte  dlažby na terasu mrazuvzdorné a protiskluzové? Líbí se Vám mrazuvzdorná protiskluzová dlažba venkovní na schody nebo protiskluzová dlažba k bazénu? Stavíte terasu, bazén, chodníky kolem domů, pergoly nebo chcete dláždit jiné venkovní prostory kolem Vašeho domu? Přemýšlíte o kamenných dlažbách pro Váš projekt?

Rádi Vám se vším pomůžeme...

 

Jsme zde kdykoli pro Vás. ▶▶▶ Kontaktujte nás ... ✉ ✍ ✆

Jsme zde kdykoli pro Vás...

Neváhejte se nás zeptat na cokoliv. Za nezávaznou poptávku nic nedáte.

Prohlédněte si naše reference
a nechte se inspirovat!

Hledáte inspiraci pro svůj projekt a chtěli byste vidět fotografie realizovaných interiérů a exteriérů s použitím námi dodávaného přírodního kamene? Posunutím obrázků vpravo vyberte Vámi požadovanou referenci a pak klikněte na její detail...

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.