Venkovní dlažba JLG-FS-BR

Na fotografiích je zobrazena venkovní dlažba z pravého přírodního kamene. Jedná se o zajímavý, velmi moderní povrch, a sice kombinaci dvou povrchových úprav ve světle šedém odstínu. Tento moderní povrch kamene vzniká tak, že na kamennou deskovinu je aplikována nejdříve hrubší povrchová úprava, která prohloubí povrch a vytvoří určité nerovnosti. Tímto způsobem dojde ale k tomu, že kámen ztratí svou přirozenou barvu. Proto je následně aplikována jemnější povrchová úprava, která barvy z kamene zpět "vytáhne". Tato dvojkombinace povrchových úprav vytváří originalitu, modernost a nadčasovost tohoto typu venkovní dlažby, kterou je možné použít i v interiéréru jako kamennou interiérovou dlažbu či kamenný vnitřní obklad.

 

Jedná se o sedimentární vápenec, který obsahuje velké množství krystalů. Venkovní dlažba se dodává v exteriérové pochozí tloušťce 3 cm nebo 4 cm. Tloušťka kamenné deskoviny pro pojízdné plochy venkovní dlažby závisí na plánovaném zatížení a způsobu pokládky (lepením nebo na štěrko-pískový podklad). Všeobecně se dá říci, že venkovní dlažba a její tloušťka pro pojízdné plochy je od 4 cm do 6 cm podle projektu.

 

Po provedení pokládky by měla být kamenná venkovní dlažba celoplošně naimpregnována ochranným hydrofóbním prostředkem, který odpuzuje vodu a venkovní dlažbu dále chrání před nežádoucími vlivy povětrnostních podmínek v exteriérových prostorech.


 

Tuto venkovní dlažbu můžeme dodat i s opracovanou profilovanou hranou např. do podoby půlkulaté hrany pro bazénové lemy a další realizace, kde je požádováno ukončení venkovních dlažeb. Pokud Vám nevyhovuje odstín jemně šedý, lze vybírat i z béžových či tmavších odstínů, a to v povrchových úpravách jemných i hrubých. Co dlaždice venkovní dlažby, to opravdový originální kus přírody, který se nedá napodobit žádnou dlažbou umělou, keramickými dlažbami nebo dlažbami vyrobénými z betonu.


Venkovní dlažba - formáty na výběr:

  • 20/30/40 ve volných délkách
  • 30x30 cm, 40x40 cm, 50x50 cm, 60x60 cm, 80x80 cm, 100x100 cm, 120x120 cm
  • 10x30 cm, 20x40 cm, 60x30 cm, 60x40 cm, 80x40 cm, 100x50 cm, 120x60 cm, 120x80 cm
  • jiné formáty na dotaz

 
Zajímá Vás velkoformátová venkovní dlažba, balkónová dlažba, terasová dlažba, bazénová dlažba, dlažba před garáž, dlažba do vjezdu, dlažba kolem domu, chodníková dlažba, dlažba pod pergolu nebo chcete dláždit jiné venkovní prostory Vašich projektů? Přemýšlíte o výjiměčných kamenných dlažbách pro Váš výjimečný projekt? Zajímá Vás postup pokládky venkovní dlažby nebo byste chtěli vidět fotogalerie našich venkovních dlažeb pro Vaši inspiraci?

 

Rádi Vám pomůžeme splnit Váš sen o krásném domě či komerčním nemovitosti.

Jsme zde teď hned pro Vás. ▶▶▶ Kontaktujte nás ... ✉ ✍ ✆

Neváhejte se nás zeptat na cokoliv. Za nezávaznou poptávku nic nedáte.

Prohlédněte si naše reference
a nechte se inspirovat!

Hledáte inspiraci pro svůj projekt a chtěli byste vidět fotografie realizovaných interiérů a exteriérů s použitím námi dodávaného přírodního kamene? Posunutím obrázků vpravo vyberte Vámi požadovanou referenci a pak klikněte na její detail...

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.