Venkovní dlažba na terasu JLB-BH-BR

Na fotografiích je zobrazena venkovní dlažba na terasu zajímavého moderního povrchu z pravého přírodního kamene, a sice v dvojkombinaci povrchových úprav v béžovém odstínu. Tento moderní povrch kamene vznikl tak, že na kamennou deskovinu byla aplikována nejdříve hrubá povrchová úprava, která prohloubila její povrch a zároveň vytvořila povrch protiskluzný. Tímto způsobem ale došlo k tomu, že kámen částečně ztratil svou přirozenou barvu, proto byla následně aplikována jemnější povrchová úprava, která barvy z kamene zpět "vytáhla" a povrch zcelila. Tato dvojkombinace povrchových úprav vytváří originalitu této venkovní dlažby na terasu, její modernost a nadčasovost. Tato venkovní dlažba na terasu je vhodná i k použítí jako bazénová dlažba, dlažba do pergoly, či kamenná dlažba do jiných exteriérových prostorů. Jako kamenný obklad je možné tento typ kamenné deskoviny použít také interiérový obklad nebo venkovní obklad.

 

Jedná se o vápenec, který obsahuje velké množství krystalů. Tloušťka venkovní dlažby na terasu pro pochozí plochy závisí na plánovaném zatížení a způsobu pokládky. Pro pochozí plochy se většinou používá tloušťka kamene cca. 3 - 4 cm. Pro pojízdné plochy 5 - 6 cm podle konkrétního projektu. Tato venkovní dlažba na terasu se dá pokládat i jako dlažba na terasu na terče. Je to dlažba na terasu mrazuvzdorná a protiskluzová.

 

Po provedení pokládky by měla být venkovní dlažba na terasu celoplošně naimpregnována pomocí hydrofóbního nátěru, který odpuzuje vodu a kámen chrání před nežádoucími vlivy povětrnostních podmínek ve venkovních prostorech. Nezáleží na způsobu pokládky, impregnace se týká jak terasové dlažby na terče, tak pokládky lepením i volné pokládky do štěrkopískového lože.

 

Dlažby na terasu z přírodního kamene můžeme dodat i s opracovanou profilovanou hranou např. pro realizace, kde je požádováno pohledové ukončení terasové dlažby. Pokud Vám nevyhovuje odstín do béžova, lze vybírat i z šedých odstínů, a to v povrchových úpravách jak jemných tak hrubších. Co dlaždice to opravdový originální kus přírody, který se nedá napodobit žádnou umělou dlažbou, keramickou dlažbou, nebo dlažbami vyrobenými např. z betonu.


Tato venkovní dlažba může být dodána ve formátech:

  • 20/30/40 ve volných délkách
  • 30x30 cm, 40x40 cm, 50x50 cm, 60x60 cm, 80x80 cm, 100x100 cm, 120x120 cm
  • 10x30 cm, 20x40 cm, 60x30 cm, 60x40 cm, 80x40 cm, 100x50 cm, 120x60 cm, 120x80 cm
  • jiné formáty na dotaz

 
Vybíráte jakou dlažbu na terasu? Hledáte dlažby k bazénu, dlažby kolem domu, dlažby pod pergolu nebo máte v úmyslu aplikovat kamenné dlažby do jiných venkovních prostorů? Přemýšlíte o terasových dlažbách pro Váš projekt?

 

Rádi Vám dopučíme materiály přesně na míru Vašemu projektu a pomůžeme s věcmi jako ja např. pokládka terasové dlažby.

 

Jsme zde kdykoli pro Vás. ▶▶▶ Kontaktujte nás ... ✉ ✍ ✆

Neváhejte se nás zeptat na cokoliv. Za nezávaznou poptávku nic nedáte.

Prohlédněte si naše reference
a nechte se inspirovat!

Hledáte inspiraci pro svůj projekt a chtěli byste vidět fotografie realizovaných interiérů a exteriérů s použitím námi dodávaného přírodního kamene? Posunutím obrázků vpravo vyberte Vámi požadovanou referenci a pak klikněte na její detail...

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.