Venkovní dlažba z přírodního kamene JLB-FS-BR

Na fotografiích je zobrazena venkovní dlažba z přírodního kamene v béžovém odstínu. Jedná se o zajímavý, moderní povrch, a sice dvojkombinaci povrchových úprav. Tento moderní povrch kamene vzniká tak, že na kamennou deskovinu je aplikována nejdříve velmi hrubá úprava, která prohloubí jeho povrch. Tímto způsobem ale dojde k tomu, že kámen ztratí svou přirozenou barvu, proto je následně aplikována jemnější povrchová úprava, která barvy z kamene zpět "vytáhne" a povrch zcelý. Tato dvojkombinace povrchových úprav vytváří originalitu, modernost a nadčasovost tohoto typu kamenných dlažeb, které je možno použít i v interiéréru jako kamenné interiérové dlažby či interiérový kamenný obklad.

 

Jedná se o vápenec, který obsahuje velké množství krystalů, dodávaný pro exteriérové pochozí plochy v tloušťce 3 cm nebo 4 cm. Tloušťka kamenné dlažby pro pojízdné plochy závisí na plánovaném zatížení a způsobu pokládky (lepením nebo na štěrko-pískový podklad). Všeobecně se dá říci, že tloušťka venkovních dlažeb z přírodního kamene pro pojízdné plochy je od 3 cm do 6 cm podle projektu.

 

Po provedení pokládky je vhodné venkovní dlažby z přírodního kamene celoplošně naimpregnovat pomocí hydrofóbního nátěru, který odpuzuje vodu a kámen chrání před nežádoucími vlivy povětrnostních podmínek ve venkovních prostorech.

 

Tyto venkovní dlažby z přírodního kamene můžeme dodat i s opracovanou profilovanou hranou např. pro bazénové lemy a další realizace, kde je požádováno pohledové ukončení. Pokud Vám nevyhovuje odstín do béžova, lze vybírat i z šedých odstínů, a to v povrchových úpravách jak jemných tak hrubších. Co dlaždice to opravdový originální kus přírody, který se nedá napodobit žádnou umělou dlažbou, keramickou dlažbou, nebo dlažbami vyrobenými např. z betonu.


Tato venkovní dlažba z přírodního kamene může být dodána ve formátech:

  • 20/30/40 ve volných délkách
  • 30x30 cm, 40x40 cm, 50x50 cm, 60x60 cm, 80x80 cm, 100x100 cm, 120x120 cm
  • 10x30 cm, 20x40 cm, 60x30 cm, 60x40 cm, 80x40 cm, 100x50 cm, 120x60 cm, 120x80 cm
  • jiné formáty na dotaz
     

Dlažba na terasu, kolem garáže, dlažba k bazénudlažba kolem domudlažba pod pergolu nebo máte v úmyslu aplikovat kamenné dlažby do jiných venkovních prostorů? Přemýšlíte o kamenných dlažbách pro Váš projekt?

 

Rádi Vám se vším pomůžeme...

 

Jsme zde kdykoli pro Vás. ▶▶▶ Kontaktujte nás ... ✉ ✍ ✆

Neváhejte se nás zeptat na cokoliv. Za nezávaznou poptávku nic nedáte.

Prohlédněte si naše reference
a nechte se inspirovat!

Hledáte inspiraci pro svůj projekt a chtěli byste vidět fotografie realizovaných interiérů a exteriérů s použitím námi dodávaného přírodního kamene? Posunutím obrázků vpravo vyberte Vámi požadovanou referenci a pak klikněte na její detail...

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.