Fasáda z kamene Antique Brown Strips

Fasáda z kamene Antique Brown Strips je obkladem z pravého přírodního kamene, který je vhodný do exteriéru. Tyto fasádní obklady (soklové obklady) lze aplikovat na fasády, ploty, venkovní zeď, nebo použít jiným způsobem na Vaše rezidenční či komerční projekty. Lze je lepit i na zateplené fasády nebo fasádu dřevostavby. Také je lze od určitých výšek dle norem kotvit.

Před objednávkou tohoto fasádního obkladu je třeba se rozhodnout jakou výšku řad použijete a jak jej nalepíte, tzn. zda dodržíte lineárnost každé řady od začátku až do konce nebo zda budete volit formu pokládky na horizontální i vertikální převazbu. Je na výběr např. pouze aplikace pásků v 5 cm výšce řad, viz. fotografie, nebo pouze v 10 cm výšce řad atd. Možnosti výšek řad jsou  5 cm, 7,5 cm, 10 cm, 15 cm, 20 cm a 30 cm. Čím menší výšku řad zvolíte, tím jemnější dojem z výsledného obkladu na fasádu vznikne. Naopak čím vyšší výšky řad zvolíte, tím mohutnějším dojmem bude fasáda z kamene působit. Můžete si vybrat jakékoli nabízené možnosti a lepit buďto jednotlivě nebo je mezi s sebou jakýmkoli způsobem kombinovat, a to buďto s pravidelným opakováním nebo s náhodným rozložením. Možnosti použítí za účelem vytvoření finálního dojmu jsou opravdu bohaté a jsou jen na Vaší fantazii a docílení výsledného efektu, který se Vám bude líbit.

Tato fasáda z kamene (tyto kamenné obkladové pásky) lze vyžít jak pro venkovní realizace, tak ale také v interiérech jako kamenné obklady interiérových zdí. Tloušťka kamenného obkladu je cca. 2,1 cm. Jde o kamenné obklady zpracované z pravého přírodního kamene, sedimentárního vápence, hnědého odstínu a specifické postaršené povrchové úpravy, což vytváří dojem historického obkladu. Zdobnost tohoto fasádního obkladu dále umocňuje originální pórovitost této horniny.

Líbí se Vám tato fasáda z kamene? Zanechte nám na sebe kontakt a rádi Vám ve všem pomůžeme...

Neváhejte se nás zeptat na cokoliv. Za nezávaznou poptávku nic nedáte.

Prohlédněte si naše reference
a nechte se inspirovat!

Hledáte inspiraci pro svůj projekt a chtěli byste vidět fotografie realizovaných interiérů a exteriérů s použitím námi dodávaného přírodního kamene? Posunutím obrázků vpravo vyberte Vámi požadovanou referenci a pak klikněte na její detail...

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.