Fasádní obklad JLG-HO Modern

Na fotografiích můžete vidět velmi zajímavý fasádní obklad seskládaný z formátované deskoviny pravého přírodního kamene kotvený na fasádu luxusní rezidence. Jde o kamenné fasádní obklady různé tloušťky kamenné deskoviny originálních povrchových úprav v šedém odstínu.

Jedná se o krystalický vápenec, obsahující velké množství krystalů a fosilních naplavenin. Krystalická struktura zaručuje při určitých světelných podmínkách třpyt tohoto fasádního obkladu, a to při dopadu světla na krystaly v kameni. Fosilní naplaveniny dávají vyniknout velmi originální kresbě tohoto fasádního obkladu, který obsahuje zbytky fosilií a schránek mořských živočichů, které tento fasádní obklad vytvářely po milióny let, aby nyní mohl být vytěžen, zpracován a stát se tak opravdovým klenotem jako luxusní obklad na fasádu či jiného exteriérového nebo interiérového projektu.

Tento fasádní obklad může být dodán přesně podle přání zákazníka či architekta za účelem vytvoření odlišných vzorů a finálního vizuálního dojmu z celé fasády. Tzn. že výšky řad, délky a tloušťky jsou plně zákazníkem volitelné. Tento fasádní obklad lze kontaktně lepit nejen na zateplené fasády, na fasádní polystyren či vatu, jako fasáda na dřevostavbuprovětrávaná fasáda či zavěšené fasády. Pro Vaše projekty Vám můžeme navrhnout i kotvení kamene od určité výšky dle norem.

 

Tento fasádní obklad lze objednat nejen v šedých, ale i v béžových odstínech a v dalších povrchových úpravách, které jsou vhodné nejen pro exteriér, ale i pro interiérové použití. Struktura tohoto kamene je jednoznačně krystalická, velmi moderního a originálního vzhledu. Co dlaždice, to opravdový kus pravé přírody, který nelze napodobit žádnými umělými obklady nebo obkladem vyrobeným např. z obarvených betonů.

 

Zvažujete fasádní obklad pomocí přírodního kamenem? Chcete lepit fasádní obklad na kontaktní zateplovací systém? Chtěli  byste provětrávané fasády či zavěšené fasády pro Váš projekt?

Rádi Vám zašleme další informace o typu fasádního obkladu a skladby fasády vhodné pro Váš projekt, a to včetně technických postupů a dalších detailních informací...

Kontaktujte nás pro více informací pro Váš projekt...

Neváhejte se nás zeptat na cokoliv. Za nezávaznou poptávku nic nedáte.

Prohlédněte si naše reference
a nechte se inspirovat!

Hledáte inspiraci pro svůj projekt a chtěli byste vidět fotografie realizovaných interiérů a exteriérů s použitím námi dodávaného přírodního kamene? Posunutím obrázků vpravo vyberte Vámi požadovanou referenci a pak klikněte na její detail...

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.