Fasádní pásky Antiq Black Strips Set

Na fotografiích můžete vidět fasádní pásky Antique Black Strips určené do exteriéru jako fasádní obklad z pravého přírodního kamene. Tyto fasádní pásky lze instalovat nejen na fasády, ploty, venkovní zdi, či použít jinak na Vaše privátní či komerční projekty. Lze je lepit na zateplené fasády či jako fasáda na dřevostavbu atd. Také je lze podle norem od určitých výšek kotvit.

Na uvedených fotografiích můžete vidět kombinaci fasádního obkladu poskládaného pomocí jednotlivých obkladových pásků volných délek o výšce řad 5 cm, 10 cm, 15 cm, 20 cm a 30 cm se spárořezem na horizontální i vertikální převazbu formou setu.

Při použití kamenných fasádních pásků se můžete rozhodnout jakou výšku řad použije a jak je nalepíte, tzn. zda dodržíte lineárnost každé řady od začátku až do konce nebo zda budete postupovat formou pokládky na horizontální i vertikální převazbu. Lze se rozhodnout např. pouze pro aplikaci pásek v 5 cm výšce řad, nebo pouze v 10 cm výšce řad atd. Na výběr jsou výšky řad 5 cm, 7,5 cm, 10 cm, 15 cm, 20 cm a 30 cm. Čím menší výšku řad zvolíte, tím jemnější dojem z výsledného fasádního kamenného obkladu vznikne. Naopak čím větší výšky řad zvolíte, tím mohutněji budou fasádní pásky a soklové obklady působit. Můžete si vybrat jakékoli nabízené možnosti a lepit buďto jednotlivě nebo je mezi s sebou jakkoli kombinovat, a to buďto s pravidelným opakováním nebo s náhodným rozložením. Možnosti použítí fasádních pásek za účelem vytvoření finálního dojmu jsou opravdu velmi bohaté a jsou jen na Vaší představivosti.

Tyto fasádní pásky lze použít jak pro venkovní realizace, tak ale také v interiérech jako kamenné obklady interiérových zdí. Tloušťka kamenného obkladu je cca. 2,1 cm. Jde o fasádní pásky z pravého přírodního kamene, krystalického vápence, šedého odstínu a specifické postaršené povrchové úpravy, což vytváří dojem historického obkladu, který však lze použít i pro moderní realizace.

Líbí se Vám tento fasádní obklad? Vybíráte fasádní pásky? Rádi Vám zašleme více informací na základě Vašich konkrétních požadavků a představ.

Kontaktujte nás, jsme zde pro Vás...

Neváhejte se nás zeptat na cokoliv. Za nezávaznou poptávku nic nedáte.

Prohlédněte si naše reference
a nechte se inspirovat!

Hledáte inspiraci pro svůj projekt a chtěli byste vidět fotografie realizovaných interiérů a exteriérů s použitím námi dodávaného přírodního kamene? Posunutím obrázků vpravo vyberte Vámi požadovanou referenci a pak klikněte na její detail...

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.