Kamenný obklad na fasádu JLB-HO

Na fotografiích lze vidět kamenný obklad na fasádu, interiérové obklady a dlažby z námi dodávaného přírodního kamene. Jedná se o velkoformátovou fasádní deskovinu, řezanou, povrchově upravenou, z krystalického vápence, který obsahuje krystaly a fosilní naplaveniny, které se usazovaly v tomto kameni po miliony let. Tento kamenný obklad na fasádu lze dodat přesně podle přání investora či architekta, a sice od maloformátů až po velkoformáty v tloušťce 1,5 cm, 2 cm, 3 cm i více. Kamennou deskovinu lze objednat i v jiných barvách, např. béžové, bílé, černé, šedé, atd.

 

Náš kamenný obklad na fasádu lze i kontaktně lepit na zateplené fasády (na fasádní polystyren či vatu), ale i na fasády dřevostaveb jako provětrávané fasády. Můžeme Vám navrhnout i kotvení kamene od výšky 2 m výše podle ČSN normy pro Vaše projekty, a to jak na rastové systémy, tak bez použití těchto rastrových systémů, a pomoci ušetřit Vám tak nemalé finanční prostředky.

 

Zvažujete použít přírodní kámen na fasádu Vašeho projektu?

Se vším Vám rádi pomůžeme. Chcete zaslat veškeré informace pro konkrétní typ fasády vhodné pro Váš projekt? Kontaktujte nás...

Neváhejte se nás zeptat na cokoliv. Za nezávaznou poptávku nic nedáte.

Prohlédněte si naše reference
a nechte se inspirovat!

Hledáte inspiraci pro svůj projekt a chtěli byste vidět fotografie realizovaných interiérů a exteriérů s použitím námi dodávaného přírodního kamene? Posunutím obrázků vpravo vyberte Vámi požadovanou referenci a pak klikněte na její detail...

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.