Kamenný obklad na fasády JLB-V-HO

Tento kamenný obklad na fasády znázorněný na přiložených fotografiích je určen do venkovních prostor jako obklady fasád kamenem, obklady plotů, venkovních zdí, či na jiné plochy za účelem obkladu Vašich rezidenčních či komerčních projektů. Lze jej lepit i na zateplené fasády či fasády dřevostaveb, odvětrané a zavěšené fasády atd. Také jej lze podle ČSN norem od určité výšky kotvit. Tento kamenný obklad na fasády lze použít ale také pro interiérové realizace jako kamenné obklady do interiéru.

 

Možnosti formátů:

  • 20/30/40 cm ve volných délkách
  • 30x30 cm, 40x40 cm, 50x50 cm, 60x60 cm, 80x80 cm, 100x100 cm, 120x120 cm
  • 60x30 cm, 60x40 cm, 80x40 cm, 100x50 cm, 120x60 cm, 120x80 cm
  • jakýkoliv jiný formát přesně podle Vašeho přání na míru Vašemu projektu

 
Tloušťka tohoto obkladu na fasádu je 2 cm, případně můžeme dodat i 3 cm tloušťku. Jde o kamenný obklad na fasády zpracovaný z kamenné deskoviny pravého přírodního kamene, krystalického vápence, jemně béžového odstínu specifické povrchové úpravy. Můžeme Vám ale dodat i jiné odstíny, např. bílé, šedé, černé atd.

 

Líbí se Vám naše fasádní obklady? Jsme zde pro Vás.

Kontaktujte nás pro Váš projekt...

Neváhejte se nás zeptat na cokoliv. Za nezávaznou poptávku nic nedáte.

Prohlédněte si naše reference
a nechte se inspirovat!

Hledáte inspiraci pro svůj projekt a chtěli byste vidět fotografie realizovaných interiérů a exteriérů s použitím námi dodávaného přírodního kamene? Posunutím obrázků vpravo vyberte Vámi požadovanou referenci a pak klikněte na její detail...

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.