Obklad fasády Antique Black Strips

Na fotografiích můžete vidět obklad fasády, a sice obkladový pásek fasádní Antique Black Strips určený do exteriéru jako fasádní obklad z pravého přírodního kamene. Tento obklad fasády lze instalovat nejen na fasády, ploty, venkovní zdi, či použít jinak na Vaše privátní či komerční projekty. Lze jej lepit na zateplené fasády či použít jako fasáda na dřevostavbu. Také jej lze podle norem od určitých výšek kotvit.

Na uvedených fotografiích můžete vidět kombinace kamenných pásků o výšce řad 10 cm + 10 cm + 5 cm pravidelně se opakujících. Tyto obkladové pásky kamenné byly využity nejen jako obklad fasády, ale i jako obklad soklu tohoto rodiného domu v Hradci Králové. Tento kamenný fasádní obklad svým šedým odstínem a postaršenou povrchovou úpravou krásně doplňuje čistě bílou fasádu tohoto objektu.

Při použití obkladových fasádních pásků se můžete rozhodnout jakou výšku řad použije a jak je nalepíte, tzn. zda dodržíte lineárnost každé řady od začátku až do konce nebo zda budete postupovat formou pokládky na horizontální i vertikální převazbu. Lze se rozhodnout např. pouze pro aplikaci pásek v 5 cm výšce řad, nebo pouze v 10 cm výšce řad atd. Na výběr jsou výšky řad 5 cm, 7,5 cm, 10 cm, 15 cm, 20 cm a 30 cm. Čím menší výšku řad zvolíte, tím jemnější dojem z výsledného fasádního obkladu vznikne. Naopak čím větší výšky řad zvolíte, tím mohutněji budou fasádní obklady (soklové obklady) působit. Můžete si vybrat jakékoli nabízené možnosti a lepit buďto jednotlivě nebo je mezi s sebou jakkoli kombinovat, a to buďto s pravidelným opakováním nebo s náhodným rozložením. Možnosti použítí za účelem vytvoření finálního dojmu jsou opravdu velmi bohaté a jsou jen na Vaší představivosti.

Tento fasádní obkladový kámen lze použít jak pro venkovní aplikace, tak ale také v interiérech jako kamenné obklady interiérových zdí. Tloušťka kamenného obkladu je cca. 2,1 cm. Jde o kamenné obklady z pravého přírodního kamene, krystalického vápence, šedého odstínu a specifické postaršené povrchové úpravy, což vytváří dojem historického obkladu, který však lze použít i pro moderní realizace.

Líbí se Vám tyto fasádní obklady? Rádi Vám zašleme více informací na základě Vašich konkrétních požadavků a představ.

Kontaktujte nás pro Váš projek...

Neváhejte se nás zeptat na cokoliv. Za nezávaznou poptávku nic nedáte.

Prohlédněte si naše reference
a nechte se inspirovat!

Hledáte inspiraci pro svůj projekt a chtěli byste vidět fotografie realizovaných interiérů a exteriérů s použitím námi dodávaného přírodního kamene? Posunutím obrázků vpravo vyberte Vámi požadovanou referenci a pak klikněte na její detail...

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.