Obklad na fasádu JLB-TCH-07

Obklad na fasádu "JLB-TCH-07" je určen do exteriéru jako obklad fasád přírodním kamenem. Tyto fasádní kamenné obklady lze aplikovat na fasády, ploty, venkovní zdi, či na jiné plochy za účelem obkladu Vašich rezidenčních či komerčních projektů. Lze je lepit i na zateplené fasády či fasády dřevostaveb, odvětrané a zavěšené fasády atd. Také je lze podle norem od určité výšky kotvit.

 

Před objednávkou tohoto fasádního obkladového kamene je třeba si rozmyslet jaký formát použijete, zda ho nalepíte s horizontálním či vertikálním sklonem frézovaných drážek a zda tento obklad na fasádu nalepíte se spárou nebo na sraz.

Možnosti formátů:

  • 20/30/40 cm ve volných délkách
  • 30x30 cm, 40x40 cm, 50x50 cm, 60x60 cm, 80x80 cm, 100x100 cm, 120x120 cm
  • 60x30 cm, 60x40 cm, 80x40 cm, 100x50 cm, 120x60 cm, 120x80 cm
  • jakýkoli jiný formát přesně podle Vašeho přání na míru Vašemu projektu

Tento obklad na fasádu lze použít jak pro venkovní realizace, tak také pro interiérové realizace jako kamenné obklady do interiéru. Tloušťka tohoto kamenného obkladu je 2 cm, případně na vyžádání i 3 cm. Jde o obklad na fasádu zpracovaný z kamenné deskoviny pravého přírodního kamene, silně krystalického vápence, béžového odstínu a specifické moderní povrchové úpravy, což vytváří vzhled moderního fasádního obkladu. Originálnost tohoto kamenného fasádního obkladu dále umocňují odfrézované drážky do povrchu tohoto kamene, a to v pravidelně rozložených řadách 0,7 cm nebo 1,5 cm podle výběru zákazníka.

 

Líbí se Vám tento kamenný obklad na fasádu? Hledáte venkovní obklady na zateplenou fasádu? Řešíte odvětranou nebo zavěšenou fasádu? Rádi Vám pomůžeme.

Tady jste správně! Kontaktujte nás...

Neváhejte se nás zeptat na cokoliv. Za nezávaznou poptávku nic nedáte.

Prohlédněte si naše reference
a nechte se inspirovat!

Hledáte inspiraci pro svůj projekt a chtěli byste vidět fotografie realizovaných interiérů a exteriérů s použitím námi dodávaného přírodního kamene? Posunutím obrázků vpravo vyberte Vámi požadovanou referenci a pak klikněte na její detail...

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.