Obkladové fasádní pásky JLB-NS Modern

Obkladové fasádní pásky JLB Strips jsou určené do exteriéru jako obklad fasády z kamene. Tyto exteriérové kamenné pásky lze aplikovat na fasády, ploty, venkovní zdi, či na jiné plochy za účelem obkladu Vašich rezidenčních či komerčních projektů. Lze je lepit i na zateplené fasády či fasády dřevostaveb, odvětrané fasády a zavěšené fasády atd. Také je lze podle norem od určitých výšek kotvit.

 

Před objednávkou těchto obkladových fasádních pásků je třeba si rozmyslet jakou výšku řad použijete a jakým způsobem je nalepíte, tzn. zda dodržíte lineárnost každé řady od začátku až do konce nebo zda zvolíte formu pokládky na horizontální i vertikální převazbu, se spárou nebo na sraz. Jednou z mnoha možností je např. aplikace pouze pásků v 4 cm výšce řady, nebo pouze v 9 cm výšce řady atd. Možnosti výšek řad jsou 4 cm, 9 cm, 14 cm, 19 cm. Čím menší výšku řady zvolíte, tím jemnější dojem z výsledných fasádních obkladů vznikne. Naopak čím vyšší výšky řad zvolíte, tím masivněji bude výsledné obkladové fasádní pásky působit. Můžete si vybrat jakékoli nabízené možnosti a lepit buďto jednotlivě nebo je mezi sebou jakýmkoli způsobem kombinovat, a to buďto s pravidelným opakováním nebo s náhodným rozložením. Možnosti použítí za účelem vytvoření finálního vzhledu celé fasády jsou opravdu bohaté a jsou jen na Vaší fantazii a představě o docílení výsledného efektu, který by se Vám líbil.

 

Tyto fasádní obklady lze použít jak pro venkovní realizace, tak také pro interiérové realizace jako kamenné obklady do interiéru. Tloušťka kamenného obkladu je cca. 2 cm. Jde o obklad fasády zpracovaný z kamenné deskoviny pravého přírodního kamene, silně krystalického vápence, béžového odstínu a specifické povrchové úpravy. Originálnost tohoto kamenného fasádního obkladu dále umocňuje množství fosilních usazenin této horniny, která se vytvářela po miliony let.

 

Líbí se Vám tyto obklady fasád, které je možné použít i v interiéru?

V případě zájmu či jakýchkoli dotazů - kontaktujte nás pro více informací na míru Vašemu projektu...

Neváhejte se nás zeptat na cokoliv. Za nezávaznou poptávku nic nedáte.

Prohlédněte si naše reference
a nechte se inspirovat!

Hledáte inspiraci pro svůj projekt a chtěli byste vidět fotografie realizovaných interiérů a exteriérů s použitím námi dodávaného přírodního kamene? Posunutím obrázků vpravo vyberte Vámi požadovanou referenci a pak klikněte na její detail...

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.