Obkladové pásky na fasádu JLB-HO Modern

Na fotografiích můžete vidět obkladové pásky na fasádu vyráběné z pravého přírodního kamene. Jedná se o moderní povrchovou úpravu zachovávající žilkování a krystaly kamene způsobují velmi moderní vizuální dojem.

 

Jedná se o obkladové pásky na fasádu sedimentárního vápence, obsahujícího krystaly a fosilní naplaveniny ve velkém množství. Krystalická struktura předurčuje za určitých světelných podmínek třpyt těchto fasádních obkladů, a to při průchodu světelného paprsku krystalem kamene. Fosilní naplaveniny dávají vyniknout velmi originálním kresbám. Tento kamenný fasádní obklad totiž obsahuje zbytky fosilií a schránek mořských živočichů, které se vytvářely po milióny let, aby nyní mohly být vytěženy, dopraveny z lomu do zpracoven, nařezány, povrchově upraveny a stát se poté tak klenotem pro luxusní obklady fasád či jiné exteriérové a interiérové aplikace.

 

Po kompletně provedené pokládce by měly být obkladové pásky na fasádu celoplošně naimpregnovány pomocí hydrofóbního nátěru, který má za úkol odpuzovat vodu a chránit kámen před nečistotami, kyselými dešti a dalšími nepříznivými faktory.

 

Tyto obkladové pásky na fasádu lze dodat přesně podle přání investora či architekta, a sice za účelem vytvoření odlišných vzorů a finálního vizuálního dojmu z celé fasády, tzn. že výšky řad, délky, tloušťky a jejich následná kombinace je plně zákazníkem volitelná. Tyto fasádní obklady lze kontaktně lepit nejen na zateplené fasády, na fasádní polystyren či vatu, ale i na fasády dřevostaveb jako provětrávaná fasáda či zavěšené fasády. Můžeme Vám navrhnout i kotvení kamene od určité výšky přesně podle stavebních norem, a to i bez použití drahých rastrových systémů. V případě že trváte na rastrových hliníkových systémech, můžeme Vám taktéž dodat podklady pro tento typ pokládky.

 

Námi nabízené obkladové pásky na fasádu lze objednat nejen v béžových, ale i šedých odstínech a jiných povrchových úpravách nebo jejích kombinacích, a sice v těch, které jsou vhodné nejen pro exteriér, ale i pro interiérové použití. Struktura tohoto kamene je jednoznačně krystalická, velmi moderního a originálního vzhledu. Každá z kamenných desek je opravdovým kusem přírody, který nelze napodobit žádným umělým obkladem nebo obkladem vyrobeným např. z esteticky nevzhledných obarvených betonů.

 

Zvažujete obkladové pásky na fasádu? Chtěli byste lepit fasádní obklady na kontaktní zateplovací systém, ať již na polystyrén nebo vatu? Chtěli byste realizovat provětrávanou či zavěšenou fasádu např. na stavbě z cihel, betonu nebo na dřevostavbě?

 

Kontaktujte nás, jsme zde pro Vás...

Neváhejte se nás zeptat na cokoliv. Za nezávaznou poptávku nic nedáte.

Prohlédněte si naše reference
a nechte se inspirovat!

Hledáte inspiraci pro svůj projekt a chtěli byste vidět fotografie realizovaných interiérů a exteriérů s použitím námi dodávaného přírodního kamene? Posunutím obrázků vpravo vyberte Vámi požadovanou referenci a pak klikněte na její detail...

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.