Obkladový pásek fasádní JLB-FS-BR

Na fotografiích můžete vidět obkladový pásek fasádní lepený na zateplenou fasádu novostavby soukromé luxusní rezidence v Praze. Na tuto stavbu jsme dodávali nejen fasádní pásky, ale i kamenné venkovní dlažby pro exteriérové pojezdové a pochozí plochy.

 

Jedná se o fasádní kamenný obklad ve velmi zajímavé dvojkombinaci povrchových úprav, v jemném béžovém odstínu, který koresponduje s velkoformátovými dlažbami tohoto projektu. Hrubší povrchová úprava kamenných dlažeb elegantně doplnila fasádní kamenný obklad a jemnější povrchovou úpravu.

 

Co se týká tohoto kameného fasádního obkladu, jedná se o sedimentární vápenec, obsahující velké množství krystalů a fosilních naplavenin. Krystalická struktura zaručuje při určitých světelných podmínkách třpyt toho fasádního obkladu při dopadu světla na krystaly kamene. Fosilní naplaveni dávají vyniknout velmi originální kresbě tohoto kamene, který obsahuje zbytky fosilií a schránek mořských živočichů, které tento kámen vytvářely po milióny let, aby nyní mohl být vytěžen a stát se klenotem jako luxusní obklad fasády nebo pro jiné exteriérové a interiérově projekty.

 

Tento obkladový pásek fasádní lze dodat přesně podle přání zákazníka či architekta za účelem vytvoření odlišných vzorů a finálního vizuálního dojmu z celé fasády, tzn. že výšky řad, délky a tloušťky jsou plně zákazníkem volitelné. Tento kamený fasádní obklad lze kontaktně lepit nejen na zateplené fasády, na fasádní polystyren či vatu, ale i na fasády dřevostavby jako provětrávaná fasáda či zavěšené fasády. Můžeme Vám navrhnout i kotvení kamene od výšky 2 m výše pro Vaše projekty.

 

Tyto obkladové pásky fasádní lze objednat nejen v béžových ale i v šedých odstínech, a v dalších povrchových úpravách, které jsou vhodné nejen pro exteriér, ale i pro interiérové použití. Struktura tohoto kamene je jednoznačně krystalická, velmi moderního a originálního vzhledu. Co dlaždice to opravdový kus pravé přírody, který nelze napodobit žádnými umělými obklady nebo obkladem vyrobeným např. z obarvených betonů.

 

Zvažujete obkladové pásky z přírodního kamene? Chcete lepit fasádní obklad na kontaktní zateplovací systém? Chtěli byste provětrávané či zavěšené fasády pro Váš projekt?

Kontaktujte nás, rádi Vám zašleme další informace o typu fasádního obkladu a skladby fasády vhodné pro Váš projekt, a to včetně technických postupů a dalších detailních informací...

Neváhejte se nás zeptat na cokoliv. Za nezávaznou poptávku nic nedáte.

Prohlédněte si naše reference
a nechte se inspirovat!

Hledáte inspiraci pro svůj projekt a chtěli byste vidět fotografie realizovaných interiérů a exteriérů s použitím námi dodávaného přírodního kamene? Posunutím obrázků vpravo vyberte Vámi požadovanou referenci a pak klikněte na její detail...

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.