Soklový obklad Natural Brown Strips

Soklový obklad Natural Brown Strips je obkladem z pravého přírodního kamene, který je vhodný do exteriru. Tyto soklové obklady lze aplikovat na sokly, fasády, ploty, venkovní zdi, nebo použít jiným způsobem na Vaše rezidenční či komerční projekty. Lze je lepit i na zateplené fasády nebo fasády dřevostaveb. Také je lze podle norem od určitých výšek kotvit.

 

Před objednávkou tohoto soklového obkladu je třeba se rozhodnout jakou výšku řad použijete a jak jej nalepíte, tzn. zda dodržíte lineárnost každé řady od začátku až do konce nebo zda budete volit formu pokládky na horizontální i vertikální převazbu. Je na výběr např. pouze aplikace pásků v 10 cm výšce řad, viz. přiložené fotografie, nebo pouze v 15 cm výšce řad atd. Možnosti výšek řad jsou  5 cm, 7,5 cm, 10 cm, 15 cm, 20 cm a 30 cm. Čím menší výšku řad zvolíte, tím jemnější dojem z výsledných obkladů vznikne. Naopak čím vyšší výšky řad zvolíte, tím mohutnějším dojmem bude tento obklad soklu působit. Můžete si vybrat jakékoli nabízené možnosti a lepit buďto jednotlivě nebo je mezi s sebou jakýmkoli způsobem kombinovat, a to buďto s pravidelným opakováním nebo s náhodným rozložením. Možnosti použítí za účelem vytvoření finálního dojmu jsou opravdu bohaté a jsou jen na Vaší fantazii a docílení výsledného efektu, který se Vám bude líbit.

 

Tento soklový obklad (fasádní obklad) lze použít jak pro venkovní realizace, tak ale také v interiérech jako kamenné obklady interiérových zdí. Tloušťka kamenného obkladu je cca. 2,1 cm. Jde o kamenné obklady zpracované z pravého přírodního kamene, sedimentárního vápence, hnědého odstínu v naturálně štípané povrchové úpravě. Originalitu tohoto fasádního či soklového obkladu dále umocňuje originální pórovitost této horniny.

Líbí se Vám tento obklad k obložení soklu domu? Hledáte kamenný obklad soklu nebo jiný obklad na sokl?

Rádi Vám pomůžeme! Kontakujte nás pro Váš projekt...

Neváhejte se nás zeptat na cokoliv. Za nezávaznou poptávku nic nedáte.

Prohlédněte si naše reference
a nechte se inspirovat!

Hledáte inspiraci pro svůj projekt a chtěli byste vidět fotografie realizovaných interiérů a exteriérů s použitím námi dodávaného přírodního kamene? Posunutím obrázků vpravo vyberte Vámi požadovanou referenci a pak klikněte na její detail...

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.