Venkovní fasádní obklady Antique Cream Strips

Na fotografiích můžete vidět venkovní fasádní obklady Antique Cream Strips určené pro exteriérové použití jako obklad z pravého přírodního kamene. Tento kamenný obklad na fasádu lze instalovat na fasády, ploty, venkovní zdi, či použít jinak na Vaše privátní či komerční projekty. Lze jej instalovat i na zateplené fasády či fasády dřevostaveb. Také ho lze podle norem kotvit.

 

Jedná se o pravý přírodní kámen typu sedimentárního vápence, obsahující velmi zdobné póry. Na uvedených fotografiích můžete vidět kombinaci kamenných pásků o výškách řad 5 cm, 10 cm, 15 cm, 20 cm a 30 cm dodaných v poměru 20% + 20% + 20% + 20% + 10%, z čehož vyplývá, že výsledný venkovní fasádní obklad má největší zastoupení pásek 5 + 10 + 15 + 20 cm a je dodekorován výškou obkladu 30 cm v deseti procentech obkladového obsahu.

 

Při použití tohoto venkovního fasádního obkladu se můžete rozhodnout, jaké výšky řad kamenných obkladových pásků použije a jak je nalepíte, tzn. zda dodržíte lineárnost každé řady od začátku až do konce nebo zda budete postupovat pokládkou na horizontální i vertikální převazbu. Lze se rozhodnout např. pouze pro aplikaci pásek v 5 cm výšce řad, nebo pouze v 10 cm výšce řad atd. Na výběr je 5 cm, 7,5 cm, 10 cm, 15 cm, 20 cm a 30 cm. Čím menší výšky řad zvolíte, tím jemnějším dojmem budou výsledné venkovní fasádní obklady působit. Naopak čím větší výšky řad zvolíte, tím mohutněji budou venkovní fasádní obklady působit. Můžete si vybrat jakékoli nabízené možnosti a lepit je buďto jednotlivě nebo je mezi sebou jakkoli kombinovat, a to buďto s pravidelným opakováním nebo s náhodným rozložením. Možnosti použítí za účelem vytvoření finálního dojmu jsou opravdu velmi bohaté.

Tyto venkovní fasádní obklady lze použít jak pro venkovní aplikace, tak ale také v interiéru jako kamenný obklad interiérových zdí. Tloušťka kamenného obkladu je cca. 2,1 cm. Jde o kamenný obklad z pravého přírodního kamene, vápence, krémového odstínu a specifické postaršené povrchové úpravy, což vytváří dojem historického obkladu. Struktura kamene je pouze omezeně krystalická, zato velmi pórovitá. Pórovitost vytváří jeho vysokou zdobnost. Hrany jednotlivých pásků jsou také postaršené, mírně zakulacené.

 

Hledáte kámen na fasády? Toužíte po výjimečných venkovních fasádních obkladech?

Rádi Vám pomůžeme s Vaším projektem. Kontatkujte nás ještě dnes...

Neváhejte se nás zeptat na cokoliv. Za nezávaznou poptávku nic nedáte.

Prohlédněte si naše reference
a nechte se inspirovat!

Hledáte inspiraci pro svůj projekt a chtěli byste vidět fotografie realizovaných interiérů a exteriérů s použitím námi dodávaného přírodního kamene? Posunutím obrázků vpravo vyberte Vámi požadovanou referenci a pak klikněte na její detail...

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.