Fasádní kamenný obklad - Praha

Realizace kamenné fasády luxusní rezidence na Praze 4 - Libuš. Kamenné obkladové pásky ve volných délkách, přírodně štípané, krystalický vápenec v kamenné deskovině tloušťky cca. 2,1 cm, s velkým množstvým krystalů, pokládaný ve výšce průběžných řad.

Na fotografiích můžete vidět kamenný obklad na fasádu z naší realizace pro majitele luxusní rezidence na Praze 4 - městská část Libuš. Pro tuto moderní stavbu byly zákazníkem vybrány fasádní obklady Natural Black Strips.

Jedná se o obkladové pásky kamenné z pravého přírodního kamene, sedimentární krystalický vápenec. Barevný odstín tohoto kamene je šedý až šedo-černý v závislosti na světelných podmínkách. Povrchová úprava těchto pásků je sekaná, přírodního vzhledu.

Realizace byla provedena v horizontální rovině průběžných řad kladením pásek při dodržení výšek řad 7,5 + 5 + 5 cm, které se pravidelně opakují. Narozdíl od možnosti pokládky na SET, tzn. se spárořezem na převazbu, tento způsob pokládky vytváří moderní výsledný dojem. Tyto kamenné pásky dodáváme ve volných délkách, což znamená, že každá páska je různé délky, což vytváří neuniformní originální vzhled celé fasády. Tyto kamenné fasádní pásky je možno řezat, ať již mokrým či suchým procesem kotoučem, který je vhodný k řezání přírodního kamene. Tloušťka kamenného fasádního obkladu je cca. 2,1 cm. Váha těchto kamenných pásků v této tloušťce je zhruba 66 kg/m2.

Kamenným obkladem je obloženo i ostění oken. Vše bylo doplněno hliníkovými tenkými parapety dovytvářející velmi moderní vzhled. Kámenný obklad je doplněn o klasickou bílou fasádu, která vytváří velmi moderní kontrast k hrubě štípanému kameni.

Tento kamenný obklad fasády lze objednat ve výškách řad 5 cm, 7,5 cm, 10 cm, 15 cm, 20 cm či 30 cm a jakékoli výšky řad z výše uvedených mezi s sebou kombinovat. Čím zvolíte větší výšky řad, tím masivnějším dojmem bude fasáda působit. Čím menší výšky řad zvolíte, tím jemnějším dojmem bude fasáda vyhlížet. Můžete zvolit i pokládku na převazbu za účelem dosažení rustikálnějšího efektu.

Líbí se Vám tento kamenný obklad na fasádu a chtěli byste zaslat více informací konkrétně pro Váš projekt? Rádi Vám se vším pomůžeme.

 

U nás jste správně!  ▶▶▶  Kontaktujte nás ... ✉ ✍ ✆

Jak na projekt

Dozvědět se více

Zde naleznete postup od výběru kamene až po finální realizaci.

Navštivte náš showroom a vše Vám rádi představíme. Nebo nás jen kontaktujte a rádi za Vámi nezávazně kamkoli přijedeme i se vzorky. Vyslechneme si vaše přání a navrhneme řešení pro Váš projekt.

 

Postaráme se o realizaci k vaší plné spokojenosti. Na Vás bude už jen užívat si nový domov!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.