Historická dlažba BM-E-T

Historická dlažba v černém odstínu pro historické interiéry a exteriéry nebo domy v britsko-americkém

Historické dlažby v černém odstínu s anticky postaršenou povrchovou úpravou a mírně oštípanou, jemně zakulacenou hranou. Lze použít jako dlažby či obklady pro interiér, ale i pro exteriér. Jedná se o pravý přírodní kámen, krystalický vápenec, první třídy kvality.

Tato historická dlažba se používá zejména v historických budovách a jiných objektech, kde jsou vyžadovány dobové, stylové nebo originální podlahy z pravého přírodního kamene. Tyto historické dlažby jsou vhodné do objektů památkově chráněných, historických, historizujících interiérů a exteriérů, chodeb činžovních domů, na historická schodiště, podesty a na jiná místa Vaši historických projektů.

Tuto historickou dlažbu lze použít ale i do moderních projektů a nadčasových moderních realizací, kde mohou buďto vytvářet kontrast k ostatním použitým materiálům nebo je skvěle doplňovat, tak jako např. u domů v americkém stylu či britském stylu.

Kontaktujte nás pro více informací pro Váš projekt....

Jak na projekt

Dozvědět se více

Zde naleznete postup od výběru kamene až po finální realizaci.

Navštivte náš showroom a vše Vám rádi představíme. Nebo nás jen kontaktujte a rádi za Vámi nezávazně kamkoli přijedeme i se vzorky. Vyslechneme si vaše přání a navrhneme řešení pro Váš projekt.

 

Postaráme se o realizaci k vaší plné spokojenosti. Na Vás bude už jen užívat si nový domov!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.