Historická dlažba JLG-T

Historická dlažba v šedém odstínu pro historické interiéry a exteriéry nebo domy v britsko-americkém či francouzském stylu

Historická dlažba v šedém odstínu s anticky postaršenou povrchovou úpravou a mírně oštípanou, jemně zakulacenou, hranou. Lze použít jako dlažbu či obklad v interiéru, ale i jako dlažbu či obklad v exteriéru. Možno dodat v odstínu šedém, béžovém, bílém, černém nebo hnědém.

Jedná se o pravý přírodní kámen, krystalický vápenec, s bohatým žilkováním a velkým množstvím fosilií, které dodávají na originalitě a výjimečnosti každého kusu.

Historické dlažby a obklady se používají zejména v historických budovách a jiných objektech, kde jsou vyžadovány dobové, stylové nebo originální podlahy či zdi z pravého přírodního kamene. Jsou vhodné do objektů památkově chráněných, historických, historizujících interiérů a exteriérů, chodeb činžovních domů, kostelů, muzeí, na historická schodiště, podesty a na jiná místa Vašich historických projektů.

Tyto historické dlažby a obklady lze použít ale i do moderních projektů a nadčasových moderních realizací, kde mohou buďto vytvářet kontrast k ostatním použitým materiálům nebo je skvěle doplňovat, tak jako např. u domů v americko britském stylu.

Jedná se o prvotřídní pravý přírodní kámen s ověřenou kvalitou, dodávaný v klasických maloformátech či velkoformátech nebo ve formátech přesně podle přání zákazníka.

Dejte nám vědět Vámi požadovaný formát a celkové množství pro Váš projekt.

Zašleme Vám více informací a ceny včetně projektových slev...

Jak na projekt

Dozvědět se více

Zde naleznete postup od výběru kamene až po finální realizaci.

Navštivte náš showroom a vše Vám rádi představíme. Nebo nás jen kontaktujte a rádi za Vámi nezávazně kamkoli přijedeme i se vzorky. Vyslechneme si vaše přání a navrhneme řešení pro Váš projekt.

 

Postaráme se o realizaci k vaší plné spokojenosti. Na Vás bude už jen užívat si nový domov!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.