Historický obklad Antique Brown Strips

Historický obklad v hnědém odstínu pro historické interiéry, rustikální exteriéry, fasády a obklady venkovních zdí

Historické obklady v hnědém odstínu s anticky postaršenou povrchovou úpravou a mírně oštípanou, jemně zakulacenou hranou. Lze použít jak pro interiér tak pro exteriér.

 

Jedná se o přírodní kámen první třídy kvality, pórovitý vápenec, obkladové historicky postaršené pásky ve volných délkách, tloušťky cca. 2,1 cm a výšce řad 5 cm, 10 cm, 15 cm, 20 cm, 30 cm nebo jejich jakékoli kombinace v zákazníkem zvoleném poměru. 

 

Tyto historické obklady jsou určené zejména pro historické budovy a jiné prostory, kde jsou vyžadovány dobové, stylové nebo originální obklady z pravého přírodního kamene. Tyto historické obklady jsou dále vhodné do objektů památkově chráněných, historických, pro historizující interiérů a exteriéry, zdi chodeb činžovních domů, na zdi historických schodišť, podest a na jiná místa Vašeho historického či rustikálního projektu.

 

Tyto historické obklady lze použít ale i do moderních projektů a nadčasových moderních realizací, kde mohou být použity buďto kontrastně k ostatním aplikovaným materiálům nebo kde je budou elegantně doplňovat.

 

Co se týká pokládky a finálního vzhledu, lze tyto historické obklady lepit buďto v průběžných horizontálních řadách nebo řady různých výšek mezi sebou kombinovat. Nejvíce historického dojmu lze poměrně jednoduše dosáhnout lepením ve formě SET, což je kombinace výšek řad 5 + 10 + 15 + 20 + 30 cm nalepených na horizontální a vertikální převazbu.

 

Zašleme Vám více informací na míru Vašemu projektu. Kontaktujte nás...

Jak na projekt

Dozvědět se více

Zde naleznete postup od výběru kamene až po finální realizaci.

Navštivte náš showroom a vše Vám rádi představíme. Nebo nás jen kontaktujte a rádi za Vámi nezávazně kamkoli přijedeme i se vzorky. Vyslechneme si vaše přání a navrhneme řešení pro Váš projekt.

 

Postaráme se o realizaci k vaší plné spokojenosti. Na Vás bude už jen užívat si nový domov!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.