Historický obklad Antique Cream Strips

Historický obklad ve světle béžovém odstínu pro historické interiéry, rustikální exteriéry, fasády a obklady venkovních zdí

Historický obklad v béžovém odstínu s anticky postaršenou povrchovou úpravou a mírně oštípanou, jemně zakulacenou hranou. Lze použít jak v interiéru, tak v exteriéru.

 

Jedná se o pravý přírodní kámen první třídy kvality, vysoce zdobný pórovitý vápenec, obkladové historicky postaršené pásky ve volných délkách, tloušťky cca. 2,1 cm a výšce řad 5 cm, 10 cm, 15 cm, 20 cm, 30 cm nebo jejich jakákoliv kombinace v zákazníkem zvoleném určitém procentuálním poměru. 

 

Tento historický obklad je určen zejména pro historické budovy a jiné prostory, kde jsou vyžadovány dobové, stylové nebo originální obklady z pravého přírodního kamene. Tento historický obklad je dále vhodný jako historický obklad do kuchyně, do objektů památkově chráněných, historických, pro historizující interiéry a exteriéry, zdi chodeb činžovních domů, na zdi historických schodišť, podest a na jiná místa Vašich historických či rustikálních projektů.

 

Tento historický obklad lze použít ale i do moderních projektů a nadčasových moderních realizací, kde může být použit buďto kontrastně k ostatním aplikovaným materiálům nebo je skvěle doplňovat. Je vhodný též pro domy v americko britském či francouzském stylu.

 

Co se týká pokládky a finálního vzhledu, lze tento historický obklad lepit buďto v průběžných horizontálních řadách nebo řady různých výšek mezi sebou kombinovat. Nejhistoričtějšího dojmu lze jednoduše dosáhnout lepením ve formě SET, což je kombinace výšek řad 5 + 10 + 15 + 20 + 30 cm lepených na převazbu.

 

Hledáte rustikální obklady do kuchyně či historické obklady pro jiné zdi Vašich realizací? Dejte nám vědět Vámi požadovaný formát a celkové množství pro Váš projekt. Zašleme Vám více informací přesně pro Váš projekt.

Kontaktujte nás pro Váš projekt.

Jak na projekt

Dozvědět se více

Zde naleznete postup od výběru kamene až po finální realizaci.

Navštivte náš showroom a vše Vám rádi představíme. Nebo nás jen kontaktujte a rádi za Vámi nezávazně kamkoli přijedeme i se vzorky. Vyslechneme si vaše přání a navrhneme řešení pro Váš projekt.

 

Postaráme se o realizaci k vaší plné spokojenosti. Na Vás bude už jen užívat si nový domov!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.