Inspirace & Foto

Inspirace & Foto

Na této stránce naleznete fotografie pro Vaši inspiraci, obklady a dlažby z přírodního kamene do interiéru a exteriéru. Veškeré kamenné prvky, které na fotografiích níže můžete vidět, jsou v naší aktuální nabídce. Již od 1290,- Kč bez DPH/m2 v závislosti na formátu, množství a povrchové úpravě.

Residence_fifty_shades_of_honed_grey_foto_99

Líbí se Vám fotografie na této stránce? Kontaktujte nás, a to kdykoliv, telefonicky, emailem nebo po předchozí domluvě navštivte přímo provozovnu Kámen Projekt, kde se Vám budeme rádi věnovat. Nemáte čas přijet? Je to pro Vás daleko? Nevadí, přijedeme s kamenem za Vámi!


GALERIE FIFTY SHADES OF GREY

Obklady a dlažby z kolekce Fifty Shades of Grey jsou absolutní novinkou v našem portfóliu. Jedná se o velmi moderní obklady a dlažby z pravého přírodního kamene, které jsou vhodné pro ultra moderní rezidenční a komerční projekty. Tyto vápencové obklady a dlažby skvěle doplní interiér či exteriér Vašeho výjimečného projektu!


GALERIE FIFTY SHADES OF BEIGE

Obklady a dlažby z kolekce Fifty Shades of Beige jsou z pravého přírodního kamene, krystalického vápence. Jedná se o úplnou novinkou v našem portfóliu. Tímto velice moderním obklady a dlažbou světlého béžového odstínu skvěle doplníte Váš rezidenční či komerční projekt. Chcete něco originálního? Něco, co není chladné a naopak dodá na hřejivosti Vašeho interiéru či exteriéru? Právě jste našli.


GALERIE OSTATNÍ OBKLADY & DLAŽBY

V této galerii naleznete spíše obklady a dlažby rustikálnějšího charakteru pro historické objekty nebo určité projekty, kde jsou kombinovány rustikální a moderní povrchy. Líbí se Vám některá fotografie? Neváhejte nás kontaktovat. Jsme zde kdykoli pro pro Vás.Zanechte nám zde na sebe kontakt a PŘIJEDEME za Vámi.

Citroen Jumper

Přijedeme kamkoliv po celé České a Slovenské republice a přivezeme Vám ukázat vzorky. Tato služba pro Vás NEZÁVAZNĚ a ZDARMA. Budeme se těšit na viděnou s Vámi na místě Vaší realizace nebo stavby. Jsme připraveni udělat pro Vás maximum a pomoci Vám s Vaším projektem.


Poptávkový formulář

Za nezávaznou poptávku nic nedáte.

Ikonka Facebook     Ikonka Twitter     Ikonka Google Plus     Ikonka You Tube     Ikonka Pinterest