Dlažba do interiéru JLG-PO

Na fotografiích je znázorněna interiérová dlažba z pravého přírodního kamene v šedivém odstínu. Jedná se o povrchovou úpravu v lesku, který dodává kamenným interiérovým dlažbám vysokou modernost a luxus. Tento typ dlažby do interiéru je možné instalovat v interiéru i jako kamenný interiérový obklad. Ohledně použití leštěné povrchové úpravy, v exteriéru se toto použití nedoporučuje.

 

Jedná se o přírodní nepórovitý vápenec s velkým obsahem krystalů, jehož kamenná deskovina je dodávána podle přání klienta v interiérové pochozí tloušťce 1,5 cm nebo 2 cm v závislosti na formátu kamenných interiérových dlažeb. Kamennou deskovinu pro obklady vnitřních zdí je možné dodat v tloušťce 1 cm, 1,5 cm, 2 cm a 3 cm v závislosti na formátu a způsobu použití.

 

Po provedení pokládky by měla být tato luxusní dlažba celoplošně naimpregnována ochranným hydrofóbním nátěrem (např. přípravkem "Akemi Antifleck Nano" od společnosti Akemi), který odpuzuje vodu a dlažby v interiéru dále chrání před nečistotou. Co kamenná dlaždice, to opravdový kus pravé přírody, který se nedá napodobit žádnou umělou dlažbou nebo dlažbou keramickou.


Formáty interiérové dlažby:

  • 20/30/40 ve volných délkách
  • 30x30 cm, 40x40 cm, 50x50 cm, 60x60 cm, 80x80 cm, 100x100 cm, 120x120 cm
  • 10x30 cm, 20x40 cm, 60x30 cm, 60x40 cm, 80x40 cm, 100x50 cm, 120x60 cm, 120x80 cm
  • jiné formáty na dotaz

 
Uvažujete o pokládce kamenné dlažby v interiéru? Vybíráte dlažby do koupelny, dlažby do chodby, dlažby do obýváku nebo na jiné podlahové plochy Vašich rezidenčních či komerčních projektů?

 

Jsme zde pro Vás! Kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme...

Neváhejte se nás zeptat na cokoliv. Za nezávaznou poptávku nic nedáte.

Prohlédněte si naše reference
a nechte se inspirovat!

Hledáte inspiraci pro svůj projekt a chtěli byste vidět fotografie realizovaných interiérů a exteriérů s použitím námi dodávaného přírodního kamene? Posunutím obrázků vpravo vyberte Vámi požadovanou referenci a pak klikněte na její detail...

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.