Dlažby do interiéru JLG-BR

Na fotografiích je znázorněna dlažba do interiéru, z pravého přírodního kámene, v šedivém odstínu. Jedná se o povrchovou úpravu v matu, která má dodatečně prohloubený povrch, jenž je vizuálně nerovný, jakoby šupinkovatý, zvrásněný po určitých žilách v kameni se vyskytujících. Tato luxusní povrchová úprava přidává této kamenné interiérové dlažbě na výjimečnosti. Tento typ kamenné dlažby do interiéru je možné instalovat i jako kamenný obklad do interiéru, ale i do exteriérových prostor.

 

Jedná se o přírodní vápenec nepórovitý, s velkým obsahem krystalů, jehož kamenná deskovina je dodávána podle přání klienta v interiérové pochozí tloušťce 1,5 cm nebo 2 cm v závislosti na formátu kamenných interiérových dlažeb. Kamennou deskovinu pro obklady vnitřních zdí je možné dodat v tloušťce 1 cm, 1,5 cm, 2 cm a 3 cm v závislosti na formátu a způsobu použití.

 

Po provedení pokládky by měly být tyto kamenné dlažby do interiéru celoplošně naimpregnovány ochranným hydrofóbním nátěrem (např. přípravkem "Akemi Antifleck Nano" od společnosti AKEMI), který odpuzuje vodu a kámen dále chrání před možným znečištěním. Co kamenná dlaždice to opravdový kus pravé přírody, který se nedá napodobit žádnou umělou dlažbou nebo keramickou dlažbou.


Formáty interiérových dlažeb:

  • 20/30/40 ve volných délkách
  • 30x30 cm, 40x40 cm, 50x50 cm, 60x60 cm, 80x80 cm, 100x100 cm, 120x120 cm
  • 10x30 cm, 20x40 cm, 60x30 cm, 60x40 cm, 80x40 cm, 100x50 cm, 120x60 cm, 120x80 cm
  • jiné formáty na dotaz

 

Zajímá Vás dlažba do koupelnydlažba do chodbydlažba do obýváku, luxusní dlažba nebo jiné dlažby do interiéru Vašich rezidenčních či komerčních projektů? Stavíte, provádíte rekonstrukci nebo plánujete Váš nový projekt?

Jsme zde pro Vás a rádi Vám se vším pomůžeme!

Kontaktujte nás...

Neváhejte se nás zeptat na cokoliv. Za nezávaznou poptávku nic nedáte.

Prohlédněte si naše reference
a nechte se inspirovat!

Hledáte inspiraci pro svůj projekt a chtěli byste vidět fotografie realizovaných interiérů a exteriérů s použitím námi dodávaného přírodního kamene? Posunutím obrázků vpravo vyberte Vámi požadovanou referenci a pak klikněte na její detail...

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.