Dlažby interiérové JLG-HO

Na fotografiích je zobrazena přírodní interiérová dlažba z pravého kamene v šedém odstínu. Jedná se o polomatnou povrchovou úpravu, která dodává kamenným interiérovým dlažbám na originalitě, modernosti a nadčasovosti. Tento typ kamenných dlažeb je možné použít v interiéru jako kamennou interiérovou dlažbu nebo kamenný interiérový obklad. Lze aplikovat i v exteriéru jako fasádní obklad či venkovní kamenné dlažby.

 

Jedná se o vápenec s velkým obsahem krystalů, jehož kamenná deskovina je dodávána podle přání klienta v interiérové pochozí tloušťce 1,5 cm nebo 2 cm v závislosti na formátu kamenných interiérových dlažeb. Kamennou deskovinu pro obklady vnitřních zdí je možné dodat v tloušťce 1 cm, 1,5 cm, 2 cm a 3 cm v závislosti na formátu a způsobu použití.

 

Po provedení pokládky by měly být kamenné dlažby v interiéru celoplošně naimpregnovány ochranným hydrofóbním nátěrem (např. od společnosti Akemi), který odpuzuje vodu a kámen dále chrání před nečistotou v interiérových prostorech. Co každá dlaždice, to opravdový kus přírody, který se nedá napodobit žádnou umělou dlažbou nebo keramickou dlažbou.


Formáty interiérových dlažeb:

  • 20/30/40 ve volných délkách
  • 30x30 cm, 40x40 cm, 50x50 cm, 60x60 cm, 80x80 cm, 100x100 cm, 120x120 cm
  • 10x30 cm, 20x40 cm, 60x30 cm, 60x40 cm, 80x40 cm, 100x50 cm, 120x60 cm, 120x80 cm
  • jiné formáty na dotaz

 
Uvažujete o kamenných dlažbách do interiéru Vašich rezidenčních či komerčních projektů? Rádi Vám pomůžeme splnit si Váš sen o krásném domě či komerčním projektu.


Jsme zde pro Vás! Kontaktujte nás...

Neváhejte se nás zeptat na cokoliv. Za nezávaznou poptávku nic nedáte.

Prohlédněte si naše reference
a nechte se inspirovat!

Hledáte inspiraci pro svůj projekt a chtěli byste vidět fotografie realizovaných interiérů a exteriérů s použitím námi dodávaného přírodního kamene? Posunutím obrázků vpravo vyberte Vámi požadovanou referenci a pak klikněte na její detail...

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.