Historická kamenná dlažba JLG-T

Dlažby do interiéru v šedivém odstínu v anticky postaršené povrchové úpravě s mírně oštípanými jemně zakulacenými hranami. Lze použít jako dlažbu či jako obklad, a to jak v interiérových prostorech tak v exteriérech. Jedná se o pravý přírodní kámen v první třídě kvality.

 

Tato kamenná dlažba do interiéru vzbuzuje historický dojem. Je vhodná pro použití zejména v historických budovách a jiných objektech, kde je vyžadována kamenná podlaha v dobovém, stylovém nebo originálním historickém vzhledu. Tyto rustikálně vypadající dlažby jsou vhodné do objektů památkově chráněných, historických, historizujících exteriérů a interiérů, chodeb činžovních domů, na rustikální schodiště, podesty a na jiná místa historických či rustikálních projektů.

 

Tato kamenná dlažba do interiéru lze použít ale i do moderních projektů a nadčasových moderních realizací, kde mohou buďto vytvářet kontrast k ostatním použitým materiálům nebo je zajímavě doplňovat, tak jako např. u domů v americkém, britském či francouzském stylu.


Možnosti formátů kamenné dlažby:

  • 20/30/40 cm ve volných délkách
  • 20x20 cm, 30x30 cm, 40x40 cm, 50x50 cm, 60x60 cm
  • 60x30 cm, 60x40 cm, 40x20 cm, 10x30 cm 
  • jiný formáty na dotaz
     

Líbí se Vám tato kamenná dlažba do interiéru? Zajímá Vás dlažba do koupelnydlažba do chodbydlažba do obývákuluxusní dlažba nebo jiné dlažby do interiéru Vašich rezidenčních či komerčních projektů? Stavíte, provádíte rekonstrukci nebo plánujete Váš nový projekt?

Jsme zde pro Vás a rádi Vám se vším pomůžeme!

 

Kontaktujte nás pro Váš projekt...

Neváhejte se nás zeptat na cokoliv. Za nezávaznou poptávku nic nedáte.

Prohlédněte si naše reference
a nechte se inspirovat!

Hledáte inspiraci pro svůj projekt a chtěli byste vidět fotografie realizovaných interiérů a exteriérů s použitím námi dodávaného přírodního kamene? Posunutím obrázků vpravo vyberte Vámi požadovanou referenci a pak klikněte na její detail...

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.