Interiér dlažba JLB-HO

Na fotografiích je zobrazena dlažba do interiéru, z pravého přírodního kamene, v béžovém odstínu. Jedná se o povrchovou úpravu v polomatu, která dodává kamenným interiérovým dlažbám originalitu, modernostnadčasovost. Tento typ kamenných dlažeb je možné použít v interiéru jako kamennou interiérovou dlažbu nebo kamenný interiérový obklad. Lze instalovat i v exteriéru jako fasádní obklady či venkovní kamenné dlažby.

 

Jedná se o přírodní vápenec s velkým obsahem krystalů, jehož kamenná deskovina je dodávána podle přání klienta v interiérové pochozí tloušťce 1,5 cm nebo 2 cm v závislosti na formátu kamenných interiérových dlažeb. Kamennou deskovinu pro obklady vnitřních zdí je možné dodat v tloušťce 1 cm, 1,5 cm, 2 cm a 3 cm v závislosti na formátu a způsobu použití.

 

Po provedení pokládky by měla být kamenná dlažba do interiéru celoplošně naimpregnována ochranným hydrofóbním nátěrem (např. od společnosti Akemi), který odpuzuje vodu a kámen dále chrání před nečistotou v interiérových prostorech. Co každá dlaždice, to opravdový kus přírody, který se nedá napodobit žádnou umělou dlažbou nebo keramickou dlažbou.


Formáty interiérových dlažeb:

  • 20/30/40 ve volných délkách
  • 30x30 cm, 40x40 cm, 50x50 cm, 60x60 cm, 80x80 cm, 100x100 cm, 120x120 cm
  • 10x30 cm, 20x40 cm, 60x30 cm, 60x40 cm, 80x40 cm, 100x50 cm, 120x60 cm, 120x80 cm
  • jiné formáty na dotaz

Zajímá Vás dlažba do koupelnydlažba do chodbydlažba do obývákuluxusní dlažba nebo jiné dlažby do interiéru Vašich rezidenčních či komerčních projektů? Stavíte, provádíte rekonstrukci nebo plánujete Váš nový projekt?

Jsme zde pro Vás a rádi Vám se vším pomůžeme!

Kontaktujte nás ještě dnes...

Neváhejte se nás zeptat na cokoliv. Za nezávaznou poptávku nic nedáte.

Prohlédněte si naše reference
a nechte se inspirovat!

Hledáte inspiraci pro svůj projekt a chtěli byste vidět fotografie realizovaných interiérů a exteriérů s použitím námi dodávaného přírodního kamene? Posunutím obrázků vpravo vyberte Vámi požadovanou referenci a pak klikněte na její detail...

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.