Interiérová dlažba JLB-PO

Na fotografiích jsou znázorněny dlažby do interiéru, z pravého přírodního kámene v béžovém odstínu. Jedná se o povrchovou úpravu v lesku, který dodává kamenným interiérovým dlažbám vysokou modernost a luxus. Tento typ dlažby do interiéru je možné instalovat i jako kamenný interiérový obklad. Ohledně použití leštěných povrchových úprav, v exteriéru se toto použití nedoporučuje.

 

Tato dlažba z přírodního kamene, a sice nepórovitého vápence s velkým obsahem krystalů je dodávána podle přání klienta v interiérové pochozí tloušťce 1,5 cm nebo 2 cm v závislosti na formátu této luxusní dlažbyPřírodní kámen pro obklady vnitřních zdí je možné dodat v této povrchové úpravě v tloušťce 1 cm, 1,5 cm, 2 cm a 3 cm v závislosti na formátu a způsobu použití.

 

Po provedení pokládky by měla být tato luxusní dlažba do interiéru celoplošně naimpregnována ochranným hydrofóbním nátěrem (např. přípravkem "Akemi Antifleck Nano" od společnosti AKEMI), který odpuzuje vodu a interiérovou dlažbu dále chrání před znečištěním. Co kamenná dlaždice, to opravdový kus pravé přírody, který se nedá napodobit žádnou umělou dlažbou nebo keramickou dlažbou.


Formáty - interiérová dlažba:

  • 20/30/40 ve volných délkách
  • 30x30 cm, 40x40 cm, 50x50 cm, 60x60 cm, 80x80 cm, 100x100 cm, 120x120 cm
  • 10x30 cm, 20x40 cm, 60x30 cm, 60x40 cm, 80x40 cm, 100x50 cm, 120x60 cm, 120x80 cm
  • jiné formáty na dotaz

 
Zajímá Vás dlažba do koupelny, dlažba do chodby, dlažba do obýváku nebo jiné dlažby do interiéru Vašich rezidenčních či komerčních projektů? Jsme zde pro Vás a rádi Vám pomůžeme!

Kontatkujte nás pro více informací...

Neváhejte se nás zeptat na cokoliv. Za nezávaznou poptávku nic nedáte.

Prohlédněte si naše reference
a nechte se inspirovat!

Hledáte inspiraci pro svůj projekt a chtěli byste vidět fotografie realizovaných interiérů a exteriérů s použitím námi dodávaného přírodního kamene? Posunutím obrázků vpravo vyberte Vámi požadovanou referenci a pak klikněte na její detail...

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.