Interiérová dlažba LT-E-HOFI

Dlažba do interiéru, kterou můžete vidět na přiložených fotografiích, je z pravého přírodního kamene v matném béžovém odstínu. Jedná se o speciální povrchovou úpravu, kterou vzniká polomatný povrch s dodatečným plněním. Tyto kamenné interiérové dlažby je možné instalovat i jako kamenný obklad do interiéru, ale i do exteriérových prostor.

 

Jedná se o přírodní sedimentární vápenec obsahující póry, které jsou ale dodatečně zaplněné. a jehož kamenná deskovina je dodávána podle přání klienta v interiérové pochozí tloušťce 1,2 cm.

 

Po provedení pokládky by měla být tato dodatečně plněná polomatná kamenná dlažba do interiéru celoplošně naimpregnována ochranným hydrofóbním nátěrem (např. přípravkem "Akemi Antifleck Nano" od společnosti AKEMI), který odpuzuje vodu a kámen dále chrání před možnými nečistotami v interiérových prostorách.


Formát interiérové dlažby:

  • 20,3x20,3 cm, 30,5x30,5 cm, 40,6x40,6 cm, 61x61 cm
  • 20,3x40,6 cm, 61x30,5 cm, 61x40,6 cm, 91x61,5 cm
  • kombinace setu ve formátech 20,3x20,3 cm + 40,6x40,6 cm + 40,6x20,3 cm, 61x40,6 cm

 

Zajímají Vás koupelnové dlažbydlažby do chodbydlažby do obývákuluxusní dlažby nebo jiná dlažba do interiéru Vašich rezidenčních, komerčních či kancelářských projektů? Stavíte, provádíte rekonstrukci nebo plánujete Váš nový projekt?

Jsme zde pro Vás a rádi Vám se vším pomůžeme!

Kontaktujte nás...

Neváhejte se nás zeptat na cokoliv. Za nezávaznou poptávku nic nedáte.

Prohlédněte si naše reference
a nechte se inspirovat!

Hledáte inspiraci pro svůj projekt a chtěli byste vidět fotografie realizovaných interiérů a exteriérů s použitím námi dodávaného přírodního kamene? Posunutím obrázků vpravo vyberte Vámi požadovanou referenci a pak klikněte na její detail...

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.