Interiérová kamenná dlažba JLG-BR

Na fotografiích je možno vidět dlažby do interiéru z pravého přírodního kamene v šedivém odstínu. Jedná se o povrchovou úpravu v matu, která je charakteristická svým dodatečně prohloubeným povrchem. Výsledný povrch je vizuálně nerovný, jakoby šupinkovatý, zvrásněný po určitých žilách a sedimentech v kameni se vyskytujících. Tato luxusní povrchová úprava přidává této interiérové dlažbě na výjimečnosti. Tento typ dlažby do interiéru je možné použít i jako obklad do interiéru, ale i do exteriéru.

 

Jedná se o přírodní vápenec neobsahující póry, s velkým obsahem krystalů a sedimentů, jehož kamenná deskovina je dodávána podle přání klienta v interiérových pochozích tloušťkách 1,5 cm nebo 2 cm v závislosti na formátu této luxusní dlažby. Kamennou deskovinu pro obklady vnitřních zdí je možné dodat v tloušťce 1 cm, 1,5 cm, 2 cm a 3 cm v závislosti na formátu a typu aplikace.

 

Po provedení pokládky by měla být tato dlažba do interiéru celoplošně naimpregnována ochranným hydrofóbním nátěrem, který odpuzuje vodu a kámen dále chrání před nečistotou. Co dlaždice to pravý kus opravdové přírody, který se nedá napodobit žádnou umělou nebo keramickou dlažbou.


Formáty - dlažby do interiéru:

  • 20/30/40 ve volných délkách
  • 30x30 cm, 40x40 cm, 50x50 cm, 60x60 cm, 80x80 cm, 100x100 cm, 120x120 cm
  • 10x30 cm, 20x40 cm, 60x30 cm, 60x40 cm, 80x40 cm, 100x50 cm, 120x60 cm, 120x80 cm
  • jiné formáty na dotaz

 
Líbí se Vám kamenné dlažby do interiéru? Zajímá Vás dlažba do koupelnydlažba do chodbydlažba do obývákuluxusní dlažba nebo jiné dlažby do interiéru pro Vaše komerční nebo rezidenční projekty? Stavíte, provádíte rekonstrukci objektu nebo plánujete Váš nový projekt? Jsme zde pro Vás a rádi Vám se vším pomůžeme!

Kontaktujte nás ohledně Vašeho projektu pro více informací...

Neváhejte se nás zeptat na cokoliv. Za nezávaznou poptávku nic nedáte.

Prohlédněte si naše reference
a nechte se inspirovat!

Hledáte inspiraci pro svůj projekt a chtěli byste vidět fotografie realizovaných interiérů a exteriérů s použitím námi dodávaného přírodního kamene? Posunutím obrázků vpravo vyberte Vámi požadovanou referenci a pak klikněte na její detail...

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.