Interiérové dlažby JLB-FS-BR

Na fotografiích jsou zobrazeny interiérové dlažby z pravého přírodního kamene. Jedná se o zajímavý, velmi moderní povrch, a sice kombinaci dvou povrchových úprav v béžovém odstínu. Tento moderní povrch kamene vzniká tak, že na kamennou deskovinu je aplikována nejdříve hrubší povrchová úprava, která prohloubí povrch a vytvoří určité nerovnosti. Tímto způsobem dojde ale k tomu, že kámen ztratí svou přirozenou barvu, proto je následně aplikována jemnější povrchová úprava, která barvy z kamene zpět "vytáhne". Tato dvojkombinace povrchové úpravy vytváří originalitu, modernost a nadčasovost tohoto typu kamenných dlažeb, které je možné použít i v interiéru jako kamenné dlažby do interiéru nebo interiérový kamenný obklad.

 

Jedná se o vápenec, který obsahuje velké množství krystalů a je dodáván podle přání klienta v interiérové pochozí tloušťce 1,5 cm nebo 2 cm v závislosti na formátu kamenné deskoviny. Kamennou deskovinu pro obklady zdí je možné dodat v tloušťce 1 cm, 1,5 cm, 2 cm a 3 cm v závislosti na formátu a způsobu použití.

 

Po provedení pokládky by měly být kamenné dlažby v interiéru celoplošně naimpregnovány ochranným hydrofóbním nátěrem (např. od společnosti Akemi), který odpuzuje vodu a kámen dále chrání před nečistotou a prachem v interiérových prostorech. Co dlaždice, to opravdový originální kus přírody, který se nedá napodobit žádnou umělou dlažbou nebo keramickou dlažbou.


Tato dlažba z přírodního kamene může být dodána ve formátech:

  • 20/30/40 ve volných délkách
  • 30x30 cm, 40x40 cm, 50x50 cm, 60x60 cm, 80x80 cm, 100x100 cm, 120x120 cm
  • 10x30 cm, 20x40 cm, 60x30 cm, 60x40 cm, 80x40 cm, 100x50 cm, 120x60 cm, 120x80 cm
  • jiné formáty na dotaz

 
Uvažujete o dlažbě do koupelny, dlažbě do chodby, dlažbě do obýváku, luxusní dlažbě nebo jiné dlažbě do interiéru Vašich rezidenčních či komerčních projektů? Stavíte, provádíte rekonstrukci nebo plánujete Váš nový projekt?

Jsme zde pro Vás a rádi Vám se vším pomůžeme!

Kontaktujte nás...

Neváhejte se nás zeptat na cokoliv. Za nezávaznou poptávku nic nedáte.

Prohlédněte si naše reference
a nechte se inspirovat!

Hledáte inspiraci pro svůj projekt a chtěli byste vidět fotografie realizovaných interiérů a exteriérů s použitím námi dodávaného přírodního kamene? Posunutím obrázků vpravo vyberte Vámi požadovanou referenci a pak klikněte na její detail...

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.