Interiérové kamenné dlažby JLG-HO

Na fotografiích je zobrazena vnitřní dlažba z pravého kamene v šedém odstínu. Jedná se o polomatnou povrchovou úpravu, která dodává kamenným interiérovým dlažbám na modernosti a nadčasovosti. Tento typ kamenných dlažeb je možné použít v interiéréru jako kamenné interiérové dlažby nebo kamenný interiérový obklad. Lze aplikovat i v exteriéru jako fasádní obklad či venkovní kamenné dlažby.

 

Jedná se o vápenec s velkým obsahem krystalů, jehož kamenná deskovina je dodávána podle přání zákazníka v interiérové pochozí tloušťce 1,5 cm nebo 2 cm v závislosti na formátu kamenných interiérových dlažeb. Kamennou deskovinu pro obklady vnitřních zdí je možné dodat v tloušťce 1 cm, 1,5 cm, 2 cm a 3 cm v závislosti na formátu a způsobu použití.

 

Po provedení pokládky by měly být kamenné dlažby v interiéru celoplošně naimpregnovány ochranným hydrofóbním nátěrem, který odpuzuje vodu a dlažby do interiéru chrání před možným znečištěním. Co dlaždice, to opravdový kus přírody, který se nedá napodobit žádnou umělou dlažbou nebo keramickou dlažbou.


Formáty interiérových dlažeb:

  • 20/30/40 ve volných délkách
  • 30x30 cm, 40x40 cm, 50x50 cm, 60x60 cm, 80x80 cm, 100x100 cm, 120x120 cm
  • 10x30 cm, 20x40 cm, 60x30 cm, 60x40 cm, 80x40 cm, 100x50 cm, 120x60 cm, 120x80 cm
  • jiné formáty na dotaz

 
Uvažujete o kamenných dlažbách? Zajímá Vás dlažba do koupelnydlažba do chodbydlažba do obývákuluxusní dlažba nebo jiné dlažby do interiéru Vašich rezidenčních či komerčních projektů? Stavíte, provádíte rekonstrukci nebo plánujete Váš nový projekt?

Rádi Vám pomůžeme splnit Váš sen o krásném domě či komerčním projektu. Jsme zde pro Vás!

Kontaktujte nás...

Neváhejte se nás zeptat na cokoliv. Za nezávaznou poptávku nic nedáte.

Prohlédněte si naše reference
a nechte se inspirovat!

Hledáte inspiraci pro svůj projekt a chtěli byste vidět fotografie realizovaných interiérů a exteriérů s použitím námi dodávaného přírodního kamene? Posunutím obrázků vpravo vyberte Vámi požadovanou referenci a pak klikněte na její detail...

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.