Kamenná dlažba do interiéru JLB-V-PO

Na fotografiích jsou dlažby do interiéru, z pravého přírodního kámene v béžovém odstínu s originální kresbou pruhů. Jedná se o povrchovou úpravu v lesku, který dodává kamenné interiérové dlažbě eleganci, modernost a luxus. Tento typ kamenné dlažby do interiéru je možné instalovat i jako kamenný obklad do interiéru. Ohledně použití leštěných povrchových úprav, v exteriéru se toto použití nedoporučuje.

 

Jedná se o přírodní vápenec, nepórovitý, s velkým obsahem krystalů, jehož kamenná deskovina je dodávána podle přání klienta v interiérové pochozí tloušťce 1,5 cm nebo 2 cm v závislosti na formátu kamenných interiérových dlažeb. Kamennou deskovinu pro obklady vnitřních zdí je možné dodat v tloušťce 1 cm, 1,5 cm, 2 cm a 3 cm v závislosti na formátu a způsobu použití.

 

Po provedení pokládky by měla být tato dlažba do interiéru celoplošně naimpregnována ochranným hydrofóbním nátěrem (např. přípravkem "Akemi Antifleck Nano" od společnosti AKEMI), který odpuzuje vodu a kámen dále chrání před možnou nečistotou v interiérových prostorech. Co kamenná dlaždice, to opravdový kus pravé přírody, který se nedá napodobit žádnou umělou dlažbou nebo keramickou dlažbou.


Formáty - dlažby do interiéru:

  • 20/30/40 ve volných délkách
  • 30x30 cm, 40x40 cm, 50x50 cm, 60x60 cm, 80x80 cm, 100x100 cm, 120x120 cm
  • 10x30 cm, 20x40 cm, 60x30 cm, 60x40 cm, 80x40 cm, 100x50 cm, 120x60 cm, 120x80 cm
  • jiné formáty na dotaz

 

Zajímá Vás dlažba do koupelny, dlažba do chodby, dlažba do obýváku, luxusní dlažba nebo jiné dlažby do interiéru Vašich rezidenčních či komerčních projektů? Stavíte, provádíte rekonstrukci nebo plánujete Váš nový projekt?

Jsme zde kdykoliv pro Vás!

Kontaktujte nás pro více infromací pro Váš projekt...

Neváhejte se nás zeptat na cokoliv. Za nezávaznou poptávku nic nedáte.

Prohlédněte si naše reference
a nechte se inspirovat!

Hledáte inspiraci pro svůj projekt a chtěli byste vidět fotografie realizovaných interiérů a exteriérů s použitím námi dodávaného přírodního kamene? Posunutím obrázků vpravo vyberte Vámi požadovanou referenci a pak klikněte na její detail...

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.