Kamenné interiérové dlažby LT-E-HOFI

Dlažby do interiéru, které můžete vidět na přiložených fotografiích, jsou z pravého přírodního kamene béžového odstínu. Jedná se o speciální povrchovou úpravu, kterou vzniká polomatný povrch kamene s dodatečně zaplněnými kamennými póry. Tato kamenná interiérová dlažba může být použita i jako kamenný obklad do interiéru, ale i do exteriérových prostor.

 

Jedná se o přírodní sedimentární vápenec obsahující póry, které jsou ale dodatečně zaplněné a jehož kamenná deskovina je dodávána podle přání klienta v interiérových pochozích tloušťce 1,2 cm.

 

Po provedení pokládky by měly být tyto dodatečně plněné polomatné kamenné dlažby celoplošně naimpregnovány ochranným hydrofóbním nátěrem, který odpuzuje vodu a dlažby v interiéru dále chrání před nečistotou.


Formáty interiérové dlažby:

  • 20,3x20,3 cm, 30,5x30,5 cm, 40,6x40,6 cm, 61x61 cm
  • 20,3x40,6 cm, 61x30,5 cm, 61x40,6 cm, 91x61,5 cm
  • kombinace setu ve formátech 20,3x20,3 cm + 40,6x40,6 cm + 40,6x20,3 cm + 61x40,6 cm

 

Zajímá Vás dlažba do koupelnydlažba do chodbydlažba do obývákuluxusní dlažba nebo jiné dlažby do interiéru Vašich rezidenčních či komerčních projektů? Stavíte, provádíte rekonstrukci nebo plánujete Váš nový projekt? Jsme zde pro Vás!

Rádi Vám zašleme dodatečné informace a ceny včetně projektových slev!

Kontaktujte nás ještě dnes...

Neváhejte se nás zeptat na cokoliv. Za nezávaznou poptávku nic nedáte.

Prohlédněte si naše reference
a nechte se inspirovat!

Hledáte inspiraci pro svůj projekt a chtěli byste vidět fotografie realizovaných interiérů a exteriérů s použitím námi dodávaného přírodního kamene? Posunutím obrázků vpravo vyberte Vámi požadovanou referenci a pak klikněte na její detail...

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.