Přírodní kamenná dlažba LT-E-BR

Na fotografiích lze vidět dlažby do interiéru, a sice pravý přírodní kámen v jemně béžovém odstínu. Jedná se o speciální povrchovou úpravu, která je charakteristická svým dodatečně prohloubeným povrchem, který je vizuálně nerovný, jakoby šupinkovatý, zvrásněný po určitých žilách v daném přírodním kameni. Tato exkluzivní povrchová úprava přidává této kamenné interiérové dlažbě na vyjímečnosti. Tento typ kamenné dlažby do interiéru je možné instalovat i jako kamenný obklad do interiéru, ale i do exteriérových prostorů Vašeho projektu.

 

Jedná se o přírodní sedimentární vápenec obsahující póry, které mu přidávají na zdobnosti a jehož kamenná deskovina je dodávána podle přání klienta v interiérové pochozí tloušťce 1,2 cm. Jestli póry necháte v otevřeném přírodním stavu nebo je po pokládce částečně nebo plně přespárujete, to je jen a pouze na Vašem rozhodnutí. Tento přírodní kámen byl používán pro svou zdobnost již od Starověkého Řecka a Říma.

Po provedení pokládky by měla být tato pórovitá kamenná dlažba do interiéru celoplošně naimpregnována ochranným hydrofóbním nátěrem, který odpuzuje vodu a dlažby v interiéru dále chrání před možností znečištění. Co kamenná dlaždice to pravý kus opravdové přírody, který se nedá napodobit žádnou umělou dlažbou nebo keramickou dlažbou.

Formát - vnitřní dlažba:

  • 20,3x20,3 cm, 30,5x30,5 cm, 40,6x40,6 cm, 61x61 cm
  • 20,3x40,6 cm, 61x30,5 cm, 61x40,6 cm, 91x61,5 cm
  • kombinace SET ve formátech 20,3x20,3 cm + 40,6x40,6 cm + 40,6x20,3 cm, 61x40,6 cm

 
Vybíráte dlažby do interiéru? Zajímá Vás dlažba do koupelnydlažba do chodbydlažba do obývákuluxusní dlažba nebo jiné dlažby do interiéru Vašich rezidenčních či komerčních projektů? Stavíte rodiiný dům, provádíte rekonstrukci nebo plánujete Vaše budoucí projekty?

Jsme zde pro Vás a rádi Vám se vším pomůžeme! Kontaktujte nás...

Neváhejte se nás zeptat na cokoliv. Za nezávaznou poptávku nic nedáte.

Prohlédněte si naše reference
a nechte se inspirovat!

Hledáte inspiraci pro svůj projekt a chtěli byste vidět fotografie realizovaných interiérů a exteriérů s použitím námi dodávaného přírodního kamene? Posunutím obrázků vpravo vyberte Vámi požadovanou referenci a pak klikněte na její detail...

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.