Luxusní obklady vytvářející 3D efekt z pravého přírodního kamene lze aplikovat např. jako luxusní obklady do koupelny nebo luxusní obklady do kuchyně, do obývacího pokoje nebo jako luxusní obklad pro jiné luxusní interiéry a luxusní exteriéry. Dále je možné tyto obklady výjimečného designu aplikovat i jako luxusní fasádní obklad či na jiná místa Vašich rezidenčních či komerčních projektů.

Tento profilovaný obklad vzniká odfrézováním horních vrstev kamenné deskoviny do tvaru originálního designu. V tomto případě se jedná o vzor listů, které svou propracovaností velmi vhodně doplňují moderní projekty a dodávají jim tak výjimečnost a exkluzivitu. Je čistě na Vašem uvážení, zda tento luxusní obklad na zeď naistalujete s horizontálním či vertikálním sklonem těchto odfrézovaných lístků či jiných vzorů.

3D obklady a jejich klasická interiérová tloušťka je 2 cm, ze které je poté odfrézován daný vzor. Pokud uvažujete o použití v exteriéru, např. jako luxusní fasádní obklady, můžeme Vám dodat tloušťku kamenné deskoviny taktéž 2 cm nebo 3 cm. Pro většinu 3D obkladů máme v naší nabídce formát 60×60 cm, ale lze dodat i jiný formát, a to přesně podle Vašich představ.

Podle typu pravého přírodního kamene, ze kterého je 3D obklad odfrézován, se většinou jedná o pórovitý nebo krystalický vápenec podle výběru zákazníka. Lze dodat v béžovém, hnědém, bílém, tmavém, šedivém nebo bílo-černém odstínu. Nejluxusnějším provedením je kámen se zbytky mořských fosílií (schránky mořských živočichů, které kámen tvořily po miliony let) nebo šedivý odstín se žilkováním do zlatova.

Líbí se Vám tyto 3D obkladové panely pro luxusní interiéry a exteriéry? Rádi Vám zašleme více informací o tomto typu 3D obkladu připomínajícího vzory opakujících se lístků pro Váš projekt.

Kontaktujte nás. Jsme zde kdykoli pro Vás...

Neváhejte se nás zeptat na cokoliv. Za nezávaznou poptávku nic nedáte.

Prohlédněte si naše reference
a nechte se inspirovat!

Hledáte inspiraci pro svůj projekt a chtěli byste vidět fotografie realizovaných interiérů a exteriérů s použitím námi dodávaného přírodního kamene? Posunutím obrázků vpravo vyberte Vámi požadovanou referenci a pak klikněte na její detail...

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.