Luxusní obklady znázorňující 3D efekt z pravého přírodního kamene lze použít např. jako luxusní obklady do koupelny nebo luxusní obklady do kuchyně, do obývacího pokoje nebo jako luxusní obklad pro jiné luxusní interiéry a luxusní exteriéry. Dále je možné tyto obklady výjimečného designu použít i jako luxusní fasádní obklad či do jiných míst Vašich rezidenčních či komerčních projektů.

Tento profilovaný obklad vzniká frézováním horní vrstvy kamenné deskoviny do tvaru daného originálního designu. V případě daného 3D kamenného obkladu, který můžete vidět na fotografiích, se jedná o design horizontálně a vertikálně pospojených přesýpacích hodin nebo jakékoli jiné motivy závisející na Vaší fantazii a představivosti. Tento design je vhodný jak pro zdobné projekty, tak pro čistě moderní, kterým dodává na výjimečnosti, originalitě a exkluzivitě. Je čistě na Vašem zvážení, zda tento luxusní obklad na zeď naistalujete s horizontálním či vertikálním sklonem tohoto či jiného vyfrézovaného vzoru.

3D obklady a jejich klasická interiérová tloušťka je 2 cm, ze které je poté frézován daný obrazec. Pokud zvažujete použití v exteriéru, např. jako luxusní fasádní obklady, můžeme Vám dodat tloušťku kamenné deskoviny taktéž 2 cm nebo 3 cm. Pro většinu 3D obkladů máme v naší nabídce formát 60×60 cm, ale lze dodat i jiný formát, a to přesně podle Vašich představ.

Podle charakteru pravého přírodního kamene, ze kterého je 3D obklad frézován, se většinou jedná o vápenec krystalické nebo pórovité struktury podle výběru klienta. Lze dodat v barvě béžové, hnědé, bílé, tmavé, šedivé nebo bílo-černé. Nejluxusnějším provedením jsou kamenné deskoviny se zbytky mořských fosílií (schránky mořských živočichů, které kámen tvořily po miliony let) nebo šedivý odstín se žilkováním do zlaté. Možnosti výběru odstínu pro tyto 3D obklady jsou opravdu bohaté a závisí jen na Vás.

Líbí se Vám tyto 3D obkladové panely pro luxusní interiéry a exteriéry? Rádi Vám zašleme více informací o tomto typu 3D obkladu konkrétně pro Váš projekt.

Kontaktujte nás...

Neváhejte se nás zeptat na cokoliv. Za nezávaznou poptávku nic nedáte.

Prohlédněte si naše reference
a nechte se inspirovat!

Hledáte inspiraci pro svůj projekt a chtěli byste vidět fotografie realizovaných interiérů a exteriérů s použitím námi dodávaného přírodního kamene? Posunutím obrázků vpravo vyberte Vámi požadovanou referenci a pak klikněte na její detail...

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.