Luxusní obklady znázorňujícíjící 3D efekt z pravého přírodního kamene lze použít např. jako luxusní obklady do koupelny nebo luxusní obklady do kuchyně, do obývacího pokoje nebo jako luxusní obklad pro jiné luxusní interiéry a luxusní exteriéry. Dále je možné tyto obklady výjimečného designu použít i jako luxusní fasádní obklad či na jiná místa Vašich rezidenčních či komerčních projektů.

Tento profilovaný obklad vzniká odfrézováním horních vrstev kamenné deskoviny do tvaru daného originálního designu. V tomto případě se jedná o design struktury pravidelně se opakujích pospojených šestiúhelníků, které jsou vhodné pro velmi moderní projekty a dodávají jim tak na výjimečnosti, originalitě a exkluzivitě. Je čistě na Vašem uvážení, zda tento luxusní obklad na zeď naistalujete s horizontálním či vertikálním sklonem tohoto či jiného vyfrézovaného vzoru.

3D obklady a jejich klasická interiérová tloušťka je 2 cm, ze které je poté odfrézován daný obrazec. Pokud uvažujete o použití v exteriéru, např. jako luxusní fasádní obklady, můžeme Vám dodat tloušťku kamenné deskoviny taktéž 2 cm nebo 3 cm. Pro většinu 3D obkladů máme v naší nabídce formát 60×60 cm, ale lze dodat i jiný formát, a to přesně podle Vašich představ.

Podle typu pravého přírodního kamene, ze kterého je 3D obklad odfrézován, se většinou jedná o vápenec krystalické nebo pórovité struktury podle výběru zákazníka. Lze dodat v béžových, hnědých, bílých, tmavých, šedivých nebo bílo-černých odstínech. Nejluxusnějším provedením jsou přírodní kameny se zbytky mořských fosílií (schránky mořských živočichů, které kámen tvořily po miliony let) nebo šedivý odstín se žilkováním do zlata.

Líbí se Vám tyto 3D obkladové panely pro luxusní interiéry a exteriéry? Rádi Vám zašleme více informací o tomto typu 3D obkladu pro Váš projekt.

Jsme zde kdykoli pro Vás. Kontaktujte nás...

Neváhejte se nás zeptat na cokoliv. Za nezávaznou poptávku nic nedáte.

Prohlédněte si naše reference
a nechte se inspirovat!

Hledáte inspiraci pro svůj projekt a chtěli byste vidět fotografie realizovaných interiérů a exteriérů s použitím námi dodávaného přírodního kamene? Posunutím obrázků vpravo vyberte Vámi požadovanou referenci a pak klikněte na její detail...

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.